فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شیک پوشی هم سن و سال دارد

با بالارفتن سن، جنس دغدغه ها عوض می شود، آنقدر وقت نداری که به کمد لباس هایت فکر کنی؛ داشته هایت را بالا و پایین کنی تا بفهمی چقدر از حال و هوای مد روز دوری یا نزدیک! ولی شیک پوشی سن و سال ندارند و حتی با ورود به دنیای مادرانه توقع ها بیشتر می شود

 

 هموطن :

با بالارفتن سن، جنس دغدغه ها عوض می شود، آنقدر وقت نداری که به کمد لباس هایت فکر کنی؛ داشته هایت را بالا و پایین کنی تا بفهمی چقدر از حال و هوای مد روز دوری یا نزدیک! ولی شیک پوشی سن و سال ندارند و حتی با ورود به دنیای مادرانه توقع ها بیشتر می شود. دیگر هر لباسی برازنده شما نیست و باید ست هایی بپوشید که ضمن حفظ پرستیژ مادرانه شما شیک و فاخر باشند. از سوی دیگر مادرها اغلب دنبال لباسی هستند که برای مناسک بچه داری راحت باشد.

این بلوز، تصویری آرامش بخش و دلنشین دارد که مهربانی مادرانه را کامل می کند. این مدل بلوزها با برش آزاد، جلوی کوتاه و پشت بلندتر را این روزها در اغلب فروشگاه ها می توانید ببینید ولی به نظر من طرح زارا روی این بلوز، آن را تبدیل به نمونه ای خاص و متفاوت کرده است. دو ویژگی کاربردی هم در این بلوز لحاظ شده است؛ جنس لطیف و خنک که مناسب همین روزهاست و برش آزاد که چاقی موضعی در بالاتنه را پنهان می کند. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

کیف سفید کاربرد زیادی دارد چون با انواع ست های رنگ روشن می توانید دست تان بگیرید. هنگام خرید کیف سفید به چند نکته دقت کنید؛ بهتر است از جنس چرم نرم و انعطاف پذیر باشد چون چرم سفید مستطیلی بیش از اندازه رسمی است و نمی توانید در طول روز استفاده کنید. امکان شست وشوی این مدل هم بیشتر و بهتر است. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 برای چنین ستی شما احتیاج به کفش پاشنه دار ندارید؛ راز این ست راحتی، در کنار شیک و فاخر بودن است. یک کفش پارچه ای که جزء مد سال 2015 محسوب می شود، بهترین انتخاب است. یادتان باشد در کنار چنین کفش هایی بهتر است شلوارهایی با قد کوتاه تر (تا بالای قوزک پا) بپوشید تا کفش ها هم فرصت خودنمایی داشته باشند. اگر از مشکل کمردرد رنج می برید، باید نمونه های لژدار را جایگزین این مدل تخت کنید. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

راز زیبایی این ست در سادگی آن است؛ پس با این گردنبند یا گوشواره شلوغ آن را خراب نکنید. بهترین کار یک گوشواره میخی است که می تواند طلای ساده تا جواهر رنگی باشد. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 اگر در کمد شما یک ساعت با بند سفید چرمی پیدا می شود؛ پس بی شک ستاره امشب مهمانی شما هستید. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

به اندازه رنگ های کار شده روی بلوز دست تان برای انتخاب رنگ شلوار باز است؛ زرد، سبز، آبی و... . در کمدتان بگردید و ببینید کدام یک را پیدا می کنید ولی گزینه آخرتان مشکی باشد. اگر قصد خرید دارید، به یک شلوار راسته یا مدل مخروطی فکر کنید که در بالا آزاد و به تدریج تنگ می شود. این شلوارها راحتی بیشتری نسبت به نمونه های تنگ دارند. در این ست کتان یا کرپ بودن شلوار فرقی ندارد اما برای ست های رسمی تر بهتر است از شلوارهای کرپ استفاده کنید. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 لاک نارنجی اولین انتخاب هر کسی برای این ست است اما اگر به دلیل مشغله های بی پایان اخیرا فرصت آرایشگاه رفتن نداشتید و ناخن های شما چندان مرتب نیست، لاک کرم را انتخاب کنید چون رنگ ملایم و نزدیک به پوست این لاک، خرابی های ناخن را می پوشاند. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 طراحان به این رنگ کیف و کفش، رنگ پوست می گویند. رنگ کرم خنثایی که امکان همراه شدن با اغلب رنگ ها را دارد. داشتن چنین کیف و کفشی به هر خانمی کمک می کند تا دستش برای ست کردن باز باشد. چنین ستی بیش از هر کفش دیگری مثل مشکی، قهوه ای یا حتی نارنجی به لباس شما وقار می بخشد. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

بهتر است کفش را با پاشنه 3-2 سانتیمتر انتخاب کنید چون بچه داری با پاشنه ای بلندتر از این خطرناک است. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 بسته بودن یقه این پیراهن و در عین حال سادگی آن به شما اجازه می دهد که از گردنبندی بلند استفاده کنید. این گردنبند می تواند ترکیب زنجیر و آویز یا یک رشته ساده تر باشد. اگر موهای خود را می بندید، بهتر است گوشواره فراموش نشود. برای همراهی با چنین گردنبندی، گوشواره ساده بهترین گزینه است. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 اگر می خواهید خرید اقتصادی و مطمئنی انجام دهید؛ خریدی که تا مدت ها اعتبار داشته باشد و دچار مشکلاتی مثل خارج شدن از جریان مد نشود، سراغ یک پیراهن ساده بروید. در انتخاب رنگ پیراهن هم جسارت به خرج دهید و نگران چاقی های بعد از زایمان نباشید. اگر پیراهن شما برشدار باشد، این توانایی را دارد که چاقی موضعی را به خوبی بپوشاند. از انتخاب پیراهن گشاد، چین دار و. . . خودداری کنید. رنگ نارنجی این پیراهن، از رنگ های امسال است که با پوست های سبزه و سفید هماهنگی دارد. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

 همه چیز در این ست ساده انتخاب شده، به همین دلیل شما می توانید از یک روسری ابریشم برای زنده کردن ست خودتان استفاده کنید. این روسری را می توانید روی شانه های خود بیندازید یا به دسته کیف تان گره بزنید. 

شیک پوشی هم سن و سال دارد

جدید ترین مطالب سایت