فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

فصل تابستان در کنار همه گرمایی که بر ما آوار می کند، فصل خوش پوشی هم هست. فصلی که با لباس های شیک و زیبا می توان تجربه ای متفاوت از زندگی را شاهد بود.

هموطن :

 فصل تابستان در کنار همه گرمایی که بر ما آوار می کند، فصل خوش پوشی هم هست. فصلی که با لباس های شیک و زیبا می توان تجربه ای متفاوت از زندگی را شاهد بود. برندهای مطرح دنیا، برای این فصل دست به خلاقیت و نوآوری زده و به تعریف استایل و سبک مردانه برای تابستان امسال پرداخته اند. این برندهای معتبر، که بیشتر برندهایمردانه هستند، در مجموعه های خود، تفاوت را اصل مهم نگرش خود برای این فصل  قرار داده و محصولاتی زیبا ارائه کرده اند.

 

 برند Zara

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

نگه داشتن تعادل بین یک لباس فصل و لباس رسمی، کاری است بس دشوار، مخصوصا در ماه های گرم، اما لباس آبی لاجوردی برند Zara به خوبی در این عرصه خود را به جای درست رسانده است. کاملا مناسب برای مراسم رسمی مانند عروسی ها و میهمانی های اداری و..... این لباس به اندازه ای تیره است که شأن شما را حفظ کند ولی نه آنقدر تیره که در ذوق شما بزند.

 برند Uniqlo

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

استایلی که به سنت ها احترام می گذارد از برند ژاپنی Uniqlo  آمده است. این استایل بر نکته ای تاکید می کند که چند وقتی است که مورد توجه قرار گرفته است؛ استفاده از شلوار سفید به عنوان نقطه مرکزی،  بقیه اجزا را حول رنگ بندی مناسب با آن کنار هم قرار داده است. انتخاب کاملا مناسب برای هوای غیرقابل پیش بینی بهار. تاثیر این رنگ بندی را می توان در پخش کردن گرما در کل بدن و خنک نگه داشتن در فصل گرما به خوبی مشاهده کرد.

 برند River Island 

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

شیک سون نوشت: پارچه های جین راه راه و زبر سلطان بلامنازع این فصل هستند و برند River Island با ارائه این استایل الهام بخش ایده های بسیاری بوده است. کت و شلوار جینی که چشم هر کسی را خیره می کند، برای کسانی که از میهمانی های رسمی خسته شده اند بسیار مناسب است. با اینکه این استایل به صورت یکپارچه ارائه شده ولی می توان هر کدام از آنها را به طور جداگانه نیز پوشید. اگر این ست را همراه با یک پیراهن طرح دار بپوشید، واقعا چشمگیر خواهد بود.

 

برند Reiss

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

خبرهای زیادی در مورد اینکه شلوارهای رنگی جزو برترین های این فصل هستند شنیده ایم اما هنوز مطمئن نیستید که چگونه و چه رنگی را انتخاب کنید؟ پس خودتان را به دست برند بریتانیایی Reiss بسپارید؛ استایلی هوشمندانه به همراه رنگ بندی مناسب برای تابستان. شلوار آبی که خود را به عنوان جز اصلی نشان می دهد ولی به قسمت های دیگر نیز اجازه خودنمایی می دهد که عبارتند از: پیراهن سفید، کت کتان خاکستری و کفش منگوله دار عاج فیلی.

 

 برند Primark

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

شاید این فهرست تا به اینجا به استایل های رسمی تعلق داشته اما این استایل ورزشی هم در این میان برای خود جا باز کرده است. تیشرت شبکه ای با شماره ورزشی، کفش مخصوص نرمش در کنار هم لباس فصلی خوبی برای ورزشکاران تشکیل داده است. این استایل ورزشی و غیررسمی همچنین همراه با سوئیشرت در دور کمر ارائه می شود.این استایل برای هر فردی طراحی نشده است. اگر شما دنباله رو استایل های ورزشی هستید این ست برای شما بسیار عالی خواهد بود.

برند  Next

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

مدهای مردانه مدت زیادی است که از ژاکت های خلبانی استفاده می کنند اما کم کم درحال تبدیل شدن به یک مد زودگذر هستند. حال وقتی به نیمه پر لیوان نگاه کنیم برند Next برای ما استایلی مناسب و ساده به ما ارائه می کند. هوشمندی این برند را می توان در ژاکت خلبانی تنگ به همراه شلوار آبی و یک پیراهن ، کروات صورتی و کفش منگوله دار سیاه که آن را برای این فصل کاملا مناسب جلوه می دهد. این لباس مناسب اوقات فراغت است.

برند مردانه Mango 

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

برای داشتن استایل حرفه ای در تابستان چندین راه با استفاده از طرح های لباس دریانوردان وجود دارد که باید آن را نقطه کانونی قرار داد. این طرح مبهم دریانوردی و هوشمندانه از برند اسپانیایی Mango Man ارائه شده  و لباس دریانوردی را با شلوار آبی راحتی و کفش های راحت دریانوردی ترکیب کرده است. این طرح کلاسیک هنوز هم روی مد روز است. لباس به کسی که آن را می پوشد حس خوبی می دهد و کفش آن باعث مناسب شدن آن برای این فصل شده است.

 

برند  Crew

 

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

افکار منفی در مورد اینکه پیراهن های آستین کوتاه باعث خجالت شما می شوند را فراموش کنید و نگاهی به ایده برند آمریکاییJ.Crew بیندارید. این پیراهن یک چیز خاص دارد: طرح گل گلی. در مرکز پیراهن صورتی با طرح نخل را می بینیم که کاملا با مد روز مطابق است و به آن حال هوای تابستانی می دهد. این استایل غیررسمی بوده و برای شما راحتی را به ارمغان می آورد.

 

  برند Burton

 

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

استایلی که توجهات زیادی را به خود جلب کرده و لباس های غیررسمی و هوشمندانه را به مرحله دیگری برده است. ترکیب رنگ های کلاسیک مردانه مانند آبی، خاکستری و سیاه و همچنین شلوار خاکستری با طرح مشبک که آن را برای این فصل به گونه ای ماندگار کرده است. لباسی که هر مردی باید در کمد خود داشته باشد. در نهایت یک جفت کفش منگوله دار که بر کامل بودن آن تاکید می کند.

 

  برند  All Saints

 

سبک مردانه برندها برای تابستان امسال

برندی که به خاطر الهام گرفتن از موسیقی راک مشهور است؛ برند بریتانیایی AllSaints . رنگ زرد بر این استایل چیره شده است و این استایل خودش را  به تابستان متعلق می داند. وقتی که به تک تک قسمت ها نگاه می کنیم یعنی: صندل ها، شلوار جین تنگ و تیشرت تمام  سیاه به تنهایی عالی به نظر می رسند، پیراهن طرح دار جلوه ای دیگر به آن می بخشد و آن را برای تابستان منحصر بفرد می کند؛ ایده آل برای میهمانی های خصوصی و گشت زدن در خیابان ها. همه این رنگ ها طرحی کلاسیک و راک اند رول به ما ارائه می دهند.

جدید ترین مطالب سایت