لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"کلیه‌فروشی" با انگیزه خرید خانه!

در یکی از روستاهای نپال تقریبا تمام سکنه آن، کلیه های خود را برای خرید خانه به قاچاقچیان اعضای بدن انسان فروخته اند.

هموطن :تقریبا تمام ساکنان این منطقه در نپال که به «دره کلیه» معروف شده به دلیل اینکه پس از زمین لرزه، خانه هایشان تخریب شده و سرپناهی ندارند، ترغیب شده اند که یکی از کلیه های خود را به قاچاقچیان بفروشند تا بتوانند با پول آن خانه ای خریداری کنند.

در همین رابطه مشاهده شده که قاچاقچیان اعضای بدن در روستاهای اطراف کاتماندو، پایتخت این کشور با متقاعد کردن مردم این روستاها با این وعده که کلیه های آنها مجدد رشد خواهد کرد، تلاش  می کنند که این عضو از بدن  آنان را خریداری کنند.

بیشتر ساکنان این منطقه به منظور خرید و ساخت سرپناهی برای خود و خانواده شان اقدام به فروش کلیه خود می کنند. برخی از مردان و زنان این منطقه نیز با این توجیه که بدن شان با داشتن یک کلیه هم کار می کند وسوسه می شوند به ازای دریافت پول، کلیه خود را به فروش برسانند.

به گزارش روزنامه دیلی میل، طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO) این تجارت غیرقانونی به حدی افزایش یافته که سالانه تقریبا 10 هزار عمل پیوند در بازار سیاه انجام می شود که بخشی از آنها با اعضای خریداری شده بدن انسان هستند. همچنین طبق آمار بین المللی در سال بیش از 7000 کلیه به طور غیرقانونی تجارت می شود.

جدید ترین مطالب سایت