لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشته شدن یکی از برجسته‌ترین تروریست‌های همپیمان داعش در تونس

دفتر ریاست جمهوری تونس از کشته شدن یکی از "تروریست های خطرناک" و رهبر ارشد گردان "عقبه بن نافع" در عملیات نظامی اخیر نیروهای امنیتی این کشور خبر داد.

هموطن : به نقل از شبکه خبری المیادین، معز السیناوی، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری تونس اعلام کرد که مراد الغرسلی، افراط گرای خطرناک و یکی از رهبران ارشد گردان "عقبه بن نافع" از جمله پنج تروریستی است که روز جمعه در درگیری  با نیروهای امنیتی در منطقه "القطار" در استان قفصه کشته شدند.

وی تاکید کرد: آزمایش دی ان ای کشته شدن الغرسلی را ثابت کرده است.

الغرسلی به دلیل دست داشتن در 10 عملیات تروریستی از سوی دستگاه های امنیتی تونس تحت تعقیب بود. وی از برجسته ترین اعضای گردان عقبه نافع، همپیمان داعش است و در بیشتر عملیات های تروریستی در تونس دست دارد.

در همین راستا کمال الجندوبی، مسئول هماهنگی میان هیات های قانون اساسی و جامعه مدنی تونس اعلام کرد که مسئولان امنیتی 127 مظنون به عضویت در گروه های تندرو را از زمان حمله تروریستی اخیر در شرق کشور بازداشت کرده اند.

وی گفت: از زمان حمله نیروهای امنیتی بیش از 700 عملیات انجام داده اند.

الجندوبی ضمن تاکید بر تصمیم جدی کشورش در تضمین امنیت شهروندان و گردشگران گفت: بیش از 100 هزار نیروی پلیس، گارد ملی و ارتش در مناطق مختلف تونس مستقر شده اند.

وی گفت: حدود 3000 تن از نیروهای امنیتی مسئول حمایت از سواحل، هتل ها و مراکز باستانی شده اند.

الجندوبی ضمن ابراز تاسف از تصمیم مقامات انگلیسی برای خارج کردن اتباع خود از تونس گفت: هیچ اسناد و مدارکی دال بر احتمال وقوع حمله جدید وجود ندارد.

جدید ترین مطالب سایت