فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

کاهش نسبی دما در سواحل غربی و مرکزی خزر

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش  های پراکنده در شمال و جنوب کشور و کاهش نسبی دما در سواحل غربی و مرکزی خزر خبرداد و گفت : گرد و خاک زابل تا دوشنبه ادامه داد.

هموطن :روز گذشته بیشینه دمای هوای اهواز به 47 درجه، قم و خرم  آباد به بیشینه 43 درجه، همچنین دمای هوای اردبیل، بندرعباس، یزد، ارومیه، تبریز، قزوین و سمنان هم به بیشینه 40 درجه رسید.

نقشینه افزود: آسمان تهران امروز و فردا صاف و آفتابی است و در بعد از ظهرافزایش ابر بر روی ارتفاعات و بارش پراکنده خواهیم داشت. بیشینه دمای امروز و فردا در تهران 39 درجه است و کمینه دمای فردا یکشنبه به 29 درجه خواهد رسید.

وی از بارش های پراکنده نیز خبر داد و گفت: انتظار داریم امروز در استان های واقع در دامنه البرز مرکزی افزایش ابر و بارش های خفیف و پراکنده ای رخ دهد. در ارتفاعات زاگرس مرکزی و برای جنوب شرق کشور، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان هم در بعد از ظهر افزایش ابررا انتظار داریم.

کارشناس هواشناسی درباره شریط جوی فردا هم افزود : فردا با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، بارش باران در سواحل غربی و مرکزی خزر، گیلان و مازندران موجب کاهش نسبی دما، مواج شدن دریای خزر خواهد شد. بارش ها تا فردا شب در این استان ها همراه با رعد و برق ادامه می یابد.

نقشینه گفت : فردا در ساعات شب در ارتفاعات البرز همچنین زاگرس مرکزی هم انتظار افزایش ابر داریم و جنوب سیستان و بلوچستان و بخش هایی از استان های کرمان، هرمزگان و شرق فارس هم بارش های پراکنده خواهیم داشت.

وی درباره شرایط جوی دوشنبه اظهار داشت : در ساعات بعد ازظهر روز دوشنبه بارش های خفیف و پراکنده در سواحل غربی و مرکزی خزر، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس ادامه می یابد.

نقشینه افزود : تا دوشنبه شرق و جنوب شرق به ویژه منطقه زابل گرد و خاک دارد البته امروز هم در این منطقه شعاع دید 1300 متر گزارش شد و تا دوشنبه برای همین ناحیه از کشورمان انتظار باد و گرد و خاک داریم.

کارشناس هواشناسی به دریای عمان هم اشاره کرد و گفت: شرق دریای عمان روز دوشنبه مواج خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت