لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آموزش انفجار نوزاد در داعش!

یک منبع امنیتی مسئول در استان دیاله عراق اعلام کرد: گروه تکفیری صهیونیستی داعش برای آموزش ساز وکار بمب گذاری، نوزادی را در برابر اعضای گروه ، با کنترل از راه دور منفجر کرد.

هموطن :گروه داعش نوزاد متعلق به فردی غیر نظامی که چند هفته پیش به اتهام مشارکت در درگیری با این گروه اعدام شده بود، در اقدامی وحشیانه برابر چشمان ده ها فرد مسلح عضو داعش بمب گذاری و با کنترل از راه دور منفجر کرد.

تروریست های داعش همچنین روز گذشته ۱۲ شهروند موصلی را به بهانه همکاری با دولت عراق به طرز فجیعی اعدام کردند. این افراد در میدان باب الطوب در نزدیکی ساختمان استانداری موصل ، سریع محاکمه و به اعدام محکوم شدند و به طرز فجیعی بوسیله یک بلدوزر به قتل رسیدند. تروریست ها این افراد را زیر بلدوزر قرار دادند و سپس له کردند.

تروریستها پیش از این چهار شهروند موصلی را در آب غرق کردند و عده ای را از ساختمان مرتفع موصل و فلوجه به پائین انداختند.

شیوه های جدید گروه تکفیری صهیونیستی داعش در کشتن مردم بیشتر با هدف ترساندن مردم از همکاری با نیروهای امنیتی عراقی است.

کشتن مردم با بلدوزر توسط داعش؛

    داعشی ها با حمله به حصیبه در حومه رمادی قصد شکست محاصره شهر رمادی را داشتند که با مقاومت نیروهای امنیتی و مردمی مواجه شدند و پس از هلاکت تعدادی از اعضای خود از منطقه گریختند.

ازسوی دیگر علی داود رییس بخشداری شهر خالدیه استان انبار از کنترل کامل منطقه ابوفلیس در حومه این شهر پس از اشغال چند ساعته آن از سوی گروه تکفیری صهیونیستی داعش خبر داد.

داود همچنین افزود پس از خبر ورود گروه تکفیری صهیونیستی داعش به این منطقه ابوفلیس نیروهای عشایر با همکاری نیروهای امنیتی و مردمی به این منطقه رفته و با تروریستها درگیر شده اند که دوازده تروریست کشته و تعدادی دیگر اسیر شدند.

شهر خالدیه یکی از شهرهای راهبردی استان انبار است .

جنایت فجیع داعش

اعضای گروه تکفیری صهیونیستی داعش چهار زن و نه کودک عراقی را به اتهام خودداری از پرداخت جزیه زنده در آتش سوزاندند.

حمید الهایس رئیس شورای نجات الانبار اعلام کرد طبق اطلاعات بدست آمده، اعضای گروه داعش چهار زن و نه کودکان انان را به علت خارج شدن از خانه برای فرار از فلوجه بدون پرداخت مبلغ هر نفر800 دلار، زنده در یک قفس در آتش سوزاندند.

هایس افزود پس از محاصره گروه های تروریستی به دست نیروهای  امنیتی و تنگ شدن محاصره و قطع مسیرهای امدادی اعضای داعش اهالی فلوجه را مجبور کردند برای ترک این شهر هر نفر باید 800 دلار پرداخت کند.

این گروه همچنین سه زن را به اتهام مخالفت با پیوستن فرزندانشان به داعش در شهر رمادی به آتش کشیدند.

منابع آگاه نیز در استان الانبار گفتند اعضای داعش به کسی اجازه خروج از فلوجه بدون پرداخت هر نفر 800 دلار نخواهند داد.

جدید ترین مطالب سایت