لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کت و شلوارهای رنگی برای تابستان

ست لباس رسمی مردانه برای همه جا کت شلوار مشکی با پیراهن روشن و بویژه سفید است. به گفته یکی از شخصیت های مشهور، مردها، انگار در مراسم خاکسپاری حضور دارند. اما این یک اصل بدون تغییر نیست و قرار نیست همه مردها کت شلوار سیاه بپوشند.

هموطن :

ست لباس رسمی مردانه برای همه جا کت شلوار مشکی با پیراهن روشن و بویژه سفید است. به گفته یکی از شخصیت های مشهور، مردها، انگار در مراسم خاکسپاری حضور دارند. اما این یک اصل بدون تغییر نیست و قرار نیست همه مردها کت شلوار سیاه بپوشند. پوشیدن کت شلوار روشن و حتی کمی غیرمتعارف هم نشانه ای از شیک پوشی و خوش لباسی مردانه است. در اینجا به بررسی چند نمونه از کت شلوارهای روشن برای فصل تابستان می پردازیم.

 

کت و شلوار سبز

کت و شلوارهای رنگی برای تابستان

شاید فکر کنید که رنگ سبز کمی غیررسمی به نظر می آید و باید گفت تاحدودی حق با شماست، اما انتخاب کردن سبز بر روی لباس های روشن این احساس بد را از شما دور می کند و استایل خوبی را برای شما تضمین می کند. بقیه قسمت های لباس تان را کلاسیک نگه دارید: کفش قهوه ای، پیراهن سفید ، کروات طرح دار و یک دستمال در جیب به صورت مستطیلی درآمده. این اجزا در کنار یکدیگر از شما یک جنتلمن مدرن می سازد.

کت و شلوار آبی

کت و شلوارهای رنگی برای تابستان

آبی، چه در مراسم غیررسمی یا در مراسم رسمی، پرمصرف ترین رنگ هاست و باعث می شود شما مدرن جلوه کنید. باز هم استفاده از پیراهن به شما توصیه می شود و خوب است یک کروات ابریشمی نیز بزنید. با استفاده از کفش مشبک جیر تیپ خود را طوری درست کنید که فرهیخته به نظر بیایید.

کت و شلوار خاکستری کم رنگ

کت و شلوارهای رنگی برای تابستان

شاید خاکستری رنگ تازه ای نباشد اما استفاده از سایه روشنی که خاکستری بر طیف رنگ ها ایجاد می کند، این رنگ را کاملا مد روز جلوه می دهد. به دنبال رنگ هایی مانند آبی آسمانی و رنگ هایی که حال و هوای خاکستری دارند بگردید و خود را مد روز جلوه دهید.

کت و شلوار سفید

کت و شلوارهای رنگی برای تابستان

کت و شلوارهای سفید پیشرو های این فصل هستند. این لباس باید جزو لباس های اصلی شما باشد. از پیراهن سفید یقه دیپلمات باید استفاده کنید. استفاده از کروات شما را یک مرحله به عقب می برد، پس از آن استفاده نکنید. در حالی که باید از پیراهن های رسمی استفاده شود، کفش ها باید راحت باشند. می توانید از کفش های قهوه ای استفاده کنید.

کت و شلوار بژ

کت و شلوارهای رنگی برای تابستان

در حالی که رنگ پاییزه قهوه ای بود ولی رنگ بژ به این فصل تعلق دارد. یک پیراهن کرباسی رنگی یا رنگ های دیگر تابستانی مانند سفید، کرم و خاکستری کمرنگ با این کت و شلوار عالی به نظر می رسد. البته می توان از رنگ قهوه ای، قهوه ای مایل به زرد و قهوه ای مایل به قرمز نیز استفاده کرد.

جدید ترین مطالب سایت