لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طرز تهیه پاته ماهی سالمون داخل نان کروسان

در یک کاسه ی بزرگ، ماهی سالمون، تخم مرغ، سیر، پوست لیموترش، پیازچه، نمک و فلفل را بریزید و هم بزنید تا خوبترکیب شوند. مخلوط سالمون را به صورت یک اندازه بین چهار تکه خمیر تقسیم کنید و آن را در وسط خمیر کپه کنید.

هموطن:

نمک طبق ذائقه
فلفل طبق ذائقه
پیازچه (ریز خرد شده) 1 عدد
لیموترش (برش خورده) 1 عدد
پوست لیمو ترش پوست 1 لیمو
سیر (ریز شده) 2 حبه
تخم مرغ 1 عدد
ماهی سالمون (تکه شده و خشک شده، کنسروی) 450 گرم
خمیر کروسان 1 قوطی
آویشن (تازه خرد شده) برای تزئین

 

طرز تهیه پاته ماهی سالمون داخل نان کروسان

طرز تهیه:

1. فر را از قبل با دمای 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتی گراد) داغ کنید. کف یک سینی فر را با فویل نچسب آلومینیومی یا کاغذ روغنی بپوشانید. خمیر کروسان را پهن کنید و آن را به چهار قسمت برش دهید. برش ها را داخل سینی فر قرار دهید. 

طرز تهیه پاته ماهی سالمون داخل نان کروسان

2. در یک کاسه ی بزرگ، ماهی سالمون، تخم مرغ، سیر، پوست لیموترش، پیازچه، نمک و فلفل را بریزید و هم بزنید تا خوبترکیب شوند. مخلوط سالمون را به صورت یک اندازه بین چهار تکه خمیر تقسیم کنید و آن را در وسط خمیر کپه کنید. مخلوط سالمون را به آرامی به پایین فشار دهید تا حالت پاته پیدا کند. لبه های خمیر را به بالا دور سالمون تا بزنید و روی آن را باز بگذارید. 

3. کروسان ها را 18 تا 20 دقیقه تا زمانی که خمیر رنگ طلایی پر رنگ پیدا کند در فر بپزید. داغ به همراه برش لیمو و کمی آویشن تازه ی خرد شده سرو نمایید. 

طرز تهیه پاته ماهی سالمون داخل نان کروسان

نکته:

این غذا را به همراه کمی سالاد در کنار آن سرو کنید تا شام یا نهاری لذت بخش داشته باشید. 5 دقیقه ی آخر پخت کروسان ها حواستان به آنها باشد چون ممکن است خیلی سریع قهوه ای رنگ شوند. 

طرز تهیه پاته ماهی سالمون داخل نان کروسان

جدید ترین مطالب سایت