لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پلیس امریکا یک جوان سیاه را با اسپری فلفل کشت

یک جوان سیاه پوست که در بازداشت پلیس امریکا بود به علت استفاده بیش از حد ماموران از اسپری فلفل جان باخت.

هموطن :به گفته گروهبان برنت بلنکلی، قربانی که به علت «تلاش برای اجتناب از حکم» دادگاه تحت تعقیب بود، روز جمعه با یورش پلیس به منزلش دستگیر شد.

با ورود نیروهای پلیس به صحنه این مرد به سمت منطقه جنگلی فرار می کند، اما افسران وی را گرفته و وقتی با مقاومت او مواجه می شوند، از اسپری فلفل استفاده می کنند و بعد به وی دستبند می زنند.

در بیانیه پلیس اشاره ای به رفتار خشن ماموران با این فرد پس از دستگیری نشده و آمده است: «مظنون هنگام خروج از منطقه جنگلی، به زمین افتاد. افسران بعد از بررسی شرایط وی و کمک های اولیه، خواهان ارسال کارکنان امدادی برای رسیدگی به وضعیت اورژانسی [این فرد] شدند.»

به گفته گروهبان بلنکلی، نیروهای پلیس در حالی که به تلاش برای احیای فرد مظنون ادامه می دهند او را به یک مرکز درمانی منتقل می کنند که مظنون در آنجا جان می دهد.

واحد جنایی پلیس توسکالوسا مشغول انجام تحقیقات است اما تاکنون جزئیاتی ارائه نشده است.

این اتفاق در حالی رخ داد که پلیس آمریکا به علت استفاده از نیروی قهریه، به ویژه علیه امریکایی های آفریقایی تبار، با انتقادهای شدید مواجه شده است.

تاکنون چند افسر سفید پوست در آمریکا سیاه پوستان غیرمسلح را با شلیک گلوله هدف قرار داده اند که در نتیجه آن تظاهرات های متعددی در شهرهای این کشور برگزار شده است.

معترضان به دلیل خشونت پلیس و کوتاهی هیئت منصفه دادگاه ها در رسیدگی عادلانه و مجازات افسران خاطی در تیراندازی های مرگبار به سیاه پوستان، تظاهرات کرده اند.

جدید ترین مطالب سایت