فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طرح استیضاح وزیر کشور تقدیم مجلس شد

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: اگر هیئت دولت با گزینه های پیشنهادی وزارت کشور برای استانداری این استان موافقت کند، طرح استیضاح وزیر کشور و استعفای نمایندگان استان فارس را اجرایی خواهیم کرد.

هموطن : محمد رضا رضایی کوچی  با اشاره به آخرین وضعیت استعفای نمایندگان استان فارس گفت: استعفای 18 نماینده این استان تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.

وی افزود: اگر دولت با گزینه های پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی استانداری  فارس موافقت کند، استعفای نمایندگان این استان را اجرایی خواهیم کرد.

نماینده جهرم گفت: طرح استیضاح وزیر کشور نیز تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده و در صورت موافقت دولت با گزینه های پیشنهادی، این طرح را در دستور کار قرار خواهیم داد.

رضایی کوچی افزود: در حال حاضر مجمع نمایندگان استان فارس با ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس جلسه دارد تا ایشان برای تغییر نظر دولت رایزنی های لازم را انجام دهد.

همچنین نبی الله احمدی از دیگر نمایندگان استان فارس با اشاره به طرح استعفای نمایندگان این استان  گفت: عملکرد وزارت کشور در نحوه معرفی دو گزینه برای تصدی استانداری فارس علت این استعفاست.

وی افزود: وزیر کشور در جلسه رای اعتماد وعده داد استانداران را با هماهنگی نمایندگان، ائمه جمعه و امامان جماعت استان ها انتخاب خواهد کرد؛ولی این روال در جریان معرفی استاندار جدید فارس عملی نشد.

نماینده داراب گفت: افشانی معاون فعلی یکی از استانداران استان های کوچکتر از فارس و نگارنده استاندار اسبق یکی از استان ها به عنوان گزینه های پیشنهادی وزارت کشور به دولت معرفی شده اند تا استاندار فارس شوند.

احمدی افزود: گزینه های پیشنهادی وزارت کشور حتی یک روز سابقه مدیریت در استان فارس را ندارند و از لحاظ مدیریتی در سطح این استان نیستند.

وی گفت: هم اکنون از طریق هیئت رئیسه مجلس در حال رایزنی با وزارت کشور هستیم تا این مسئله حل و فصل شود.

استان فارس 18 کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

جدید ترین مطالب سایت