لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برنامه ریزی داریم اما درخواستی برای برگزاری جشن هسته ای نرسیده!

قائم مقام وزیر کشور: برنامه ریزی های لازم برای برپایی احتمالی جشن هسته ای خودجوش مردمی از طرف وزارت کشور انجام شده اما تاکنون درخواستی از طرف دولت و یا تشکل های سیاسی برای تجمع و یا برگزاری جشن هسته ای گزارش نشده است .

هموطن :قائم مقام وزیر کشورگفت :  تاکنون درخواستی از طرف دولت مبنی بر برگزاری جشن هسته ای نداشته ایم، اما برنامه ریزی های لازم برای برپایی احتمالی جشن هسته ای خودجوش مردمی از طرف وزارت کشور انجام شده است.

حسینعلی امیری در گفتگو با خبرنگار خبرگزرای صدا و سیما با اشاره به مسئولیت وزارت کشور در قبال تامین امنیت داخلی کشور گفت: وزارت کشور همواره برای موضوعات مختلف همیشه برنامه ریزی های متناسب را در نظر داشته  است .

بنابر این  توجه به حساسیت و اهمیت موضوع هسته ای که به یک موضوع ملی تبدیل شده از آنجایی که احتمال بر برپایی جشن هسته ای خودجوش مردمی منتفی نیست، تمهیدات لازم صورت گرفته است.

سخنگوی وزارت کشور افزود : تاکنون درخواستی از طرف دولت و یا تشکل های سیاسی برای تجمع و یا برگزاری جشن هسته ای گزارش نشده است .

امیری در پایان تاکید کرد : اگر مردم به صورت خودجوش خواستند جشنی برگزار کنند، برنامه ریزی های لازم برای برقراری امنیت و مباحث ترافیکی انجام شده است.

جدید ترین مطالب سایت