فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توطئه هولناک مردی بر علیه اوباما او را تا یک قدمی مرگ برد

«جيمز مک وي» در دوم ژوئيه سال 2011 ميلادي در حمله با چاقو، زن 75 ساله اي به نام «ميبل شاين» را به قتل رساند و سپس تصميم گرفت اوباما را هم ترور کند. اين فرد روز دوشنبه گذشته در دادگاه جنايي مجرم شناخته شد و قاضي دادگاه او را به اعدام محکوم کرد...

هموطن: يک مرد امريکايي که علاوه بر يک قتل قصد ترور اوباما، رئيس جمهوري امريکا را در سال 2011 ميلادي داشت به اعدام محکوم شد.

توطئه هولناک مردی بر علیه اوباما او را تا یک قدمی مرگ برد

«جيمز مک وي» در دوم ژوئيه سال 2011 ميلادي در حمله با چاقو، زن 75 ساله اي به نام «ميبل شاين» را به قتل رساند و سپس تصميم گرفت اوباما را هم ترور کند. اين  فرد روز دوشنبه گذشته در دادگاه جنايي مجرم شناخته شد و قاضي دادگاه او را به اعدام محکوم کرد.

در طول دادرسي مشخص شد  قاتل زن 75 ساله توطـئه حمله و ترور رئيس جمهوري امريکا  را هم در سر داشته است. پس از سه جلسه دادرسي، اعضاي هيأت منصفه اين قاتل 44 ساله رواني را با اتفاق نظر گناهکار شناختند و او را مستحق مرگ تشخيص دادند.

«جيمز» در جريان محاکمه اعتراف کرد زن سالخورده را کشته و اتومبيل او را به سرقت برده تا توطئه قتل اوباما را اجرا کند. مأموران پليس اين قاتل فراري را در منطقه مديسون، ويسکانسين دستگير کرده بودند. حکم قاضي به وسيله ديوان عالي کشور در داکوتاي جنوبي مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت تأييد رأي، قاتل در آستانه مرگ قرار خواهد گرفت.

جدید ترین مطالب سایت