فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خبر اعزام سرباز متولد 49 با 11 فرزند و نوه صحت ندارد

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اعزام به خدمت سرباز دارای 8 فرزند و سه نوه با تاریخ تولد سال 1349 صحت ندارد، بلکه وی متولد سال 1355 است.

هموطن :"سرهنگ رحمان علیدوست" در خصوص شائبه های پیش آمده پیرامون اعزام به خدمت فردی که دارای 8 فرزند و سه نوه است، گفت: در روزهای اخیر خبری در مطبوعات و رسانه ها مبنی بر اعزام فردی که متولد سال 49 با هشت فرزند وسه نوه به خدمت سربازی منتشر شد اما با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که این فرد متولد سال 1355 بوده و اعزام وی به خدمت براساس ضوابط و مقررات است؛ در ضمن این فرد جزء مشمولان غایبی است که به صورت داوطلبانه به خدمت سربازی اعزام شده است.

وی افزود: در فرآیند اعزام به خدمت این سرباز، قوانین و مقررات بطور کامل رعایت شده و همچنین این فرد از تسهیلات تاهل و کسر خدمت به واسطه داشتن فرزند نیز بهره مند شده است.

براساس گزارش سایت پلیس، علیدوست تاکید کرد: به استناد ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مشمولین متولد ما قبل 1354 که به سن پنجاه سالگی نرسیده باشند براساس مدرک تحصیلی از معافیت عفو رهبری (بخشودگی سنی ) برخوردار می شوند وتحت هیچ شرایطی به خدمت سربازی اعزام نمی شوند.

جدید ترین مطالب سایت