لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حضور چهره‌ های جدید بر پرده سینماها

با آغاز جدی اکران دوم فصل بهار، چهره های مطرح سینمایی روی پرده آمده اند که یک بازیگر آشنای تلویزیون هم در میان آن هاست...

خبرگزاری ایسنا: با آغاز جدی اکران دوم فصل بهار، چهره های مطرح سینمایی روی پرده آمده اند که یک بازیگر آشنای تلویزیون هم در میان آن هاست.

با پایین آمدن روند صعودی فروش فیلم های اکران نوروزی، فیلم های جدیدی به چرخه اکران سینماها اضافه شدند که علاوه بر کارگردانان سرشناس،  بازیگران مطرحی هم در آن ها به ایفای نقش پرداختند.

مهتاب کرامتی که در دوسال اخیر فیلم های «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» و «فرزند چهارم» را در سینماها داشت در جدیدترین فیلم داریوش مهرجویی حضور دارد.

حضور چهره‌ های جدید بر پرده سینماها

علاوه بر او ملیکا شریفی نیا و هنگامه حمیدزاده هم از دیگر بازیگران زن این فیلم هستند که هر دو دیپلم افتخار بهترین نقش مکمل را از جشنواره فجر دریافت کردند.

در «اشباح» امیرعلی دانایی، بازیگر نقش اصلی مرد است که پیش از این با سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» در نقش فرخ باستانی شناخته شده بود.

حسن معجونی و مهدی سلطانی سروستانی هم از دیگر بازیگران فیلم مهرجویی هستند.

مهناز افشار و محمدرضا فروتن در «متروپل»

مهناز افشار با بازی در نقش «خاتون »، قهرمان زن فیلم مسعود کیمیایی «متروپل» است که در کنار او محمدرضا فروتن هم بازی می کند.

این هنرمند در یکی دو سال اخیر فیلم های «چه خوبه که برگشتی» و «پل چوبی» را روی پرده داشت و فروتن هم اکنون «طبقه حساس» کمال تبریزی را بر پرده سینماها دارد.

پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، سحر دولتشاهی و شقایق فراهانی هم در این فیلم حضور دارند.

در فیلم «زندگی جای دیگری است» منوچهر هادی، حامد بهداد نقش اصلی را ایفا می کند و در کنار او نیکی کریمی،  یکتا ناصر و پارسا پیروزفر بازی کرده اند.

پارسا پیروزفر که آخرین بار با فیلم «اینجا بدون من» بهرام توکلی بر پرده سینماها بود، در این فیلم نقش کوتاهی را ایفا کرده است.

جدید ترین مطالب سایت