لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قدردانی هنرمندان از تیم مذاکره کننده در فضای مجازی

با پایان مذاکرات هسته ای، موجی از پیام ها و پست ها در فضای مجازی به راه افتاد. بهرام رادان، حمید فرخ نژاد، احسان خواجه امیری، امیرجعفری، حسام نواب صفوی، سهراب قاسم خانی و دیگر هنرمندان از جمله کسانی بودند که تلاش مذاکره کنندگان را ستودند.

 

هموطن :سوت پایان مذاکرات در هتل کوبورگ کاربران را دست به کار کرد و به محض اعلام جمع بندی مذاکرات همگی در فضای مجازی دورهم جمع شدند و با پست های خدا قوت به استقبال تیم هسته ای رفتند.

عکسهای زیادی از اعضای تیم هسته ای در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که با تشکر ها و دعای خیر کاربران همراه هستند.

هنرمندان هم با غنی سازی صفحات مشخص خود به جمع هشتگ های مذاکرات پیوستند و پست های مختلفی  در تقدیر از مردان هسته ای منتشر کردند.

بهرام رادان، حمید فرخ نژاد، احسان خواجه امیری، امیرجعفری، حسام نواب صفوی،اشکان خطیبی، بهنام تشکر،رویا میرعلمی،  و سهراب قاسم خانی از جلمه کسانی بودند که تلاش  مذاکره کنندگان را ستودند.

نرگس محمدی بازیگر سریال «ستایش» زیر تصویر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، نوشت :«خدایا شکرت، ممنون آقای ظریف.»

نیلوفرخوش خلق بازیگر سینما با انتشار عکسی از محمد جواد ظریف در اینستاگرام گفت :کاری به توافق ندارم. ولی در هر حال زحمات این مرد و تیم مذاکره کننده قابل ستایشه. آرزوی موفقیت برای همه کسانی که برای سربلندی مردم تلاش می کنند.

مهراب قاسم خانی نویسنده طنز سینما و تلویزیون هم نوشت: مرسی از آقای ظریف که آدم میتونه افتخار کنه که نماینده و معرف کشورش باشه برخی نمایندگان مجلس هم در صحن مجازی برای اعضای تیم هسته ای پیام تشکر فرستادند.

تب عکسهای سلفی خبرنگاران حاضر در وین هم داغ شده است و تصاویر زیادی از حضورشان مقابل هتل کوبورگ به اشتراک می گذارند.

از خستگی های روزهای پیاپی در وین تا رقابت در ارسال سریع خبر در رسانه های خود که همه برایشان خاطره ای خوش شده است.

البته مثل هر اتاق دیگری، قلم طنز هم در نرم افزارهای پیام رسان موبایلی با جوهر خلاقیت کاربران جان گرفته و جوک ها و کاریکاتورهای هسته ای با حجمی انبوه روانه فضای مجازی شده است.

 

جدید ترین مطالب سایت