لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

شنبه عید سعید فطر است

یک عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: پیش بینی می شود که رویت هلال ماه شوال در غروب پنج شنبه بعید باشد و به احتمال زیاد طبق تقویم، شنبه عید فطر است.

هموطن :حجت الاسلام والمسلمین علیرضا موحدنژاد اظهار کرد:  بیش از 150 گروه رصدی برای رویت هلال ماه شوال فعالیت دارند و طبق پیش بینی ها رویت هلال ماه در غروب پنج شنبه بعید است و احتمالا طبق تقویم شنبه عید فطر است.

وی گفت: اگر نتایج رصد های روز پنج شنبه غیر از این باشد به اطلاع مردم می رسد.

وی افزود: رویت هلال ماه به مسائل جوی و تجربه رصد گران هم بستگی دارد، اما پارامترهای هلال در غروب پنج شنبه بسیار ضعیف بوده و احتمال رویت آن بسیار کم است.

وی گفت: رویت هلال ماه در سایر ماه های قمری نیز انجام می شود و نتایج رصد های آن به دفتر مقام معظم رهبری با جدیت و دقت لازم اعلام می شود.

موحدنژاد تصریح کرد: منشاء برخی از اختلاف ها این است که یک عده از فقها و علما رویت ماه را با چشم غیرمسلح قبول ندارند و به همین دلیل گاهی این امر منشاء اختلاف می شود.

وی گفت: کشورهایی که ما می شناسیم همه آنها برای تعیین هلال ماه حساس هستند. البته برخی هم طبق تقویم عمل می کنند و این امر طبیعی است. ولی در کل برای رویت هلال ماه باید دقت زیادی صورت گیرد ولی متاسفانه برخی از کشورها این امر را رعایت نمی کنند.

جدید ترین مطالب سایت