فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کودک 11 ماهه زیر ضرب و شتم وحشیانه ناپدری بی‌رحم جان باخت + تصویر

به گزارش پلیس فلوریدا در میامی، پسر بچه 11 ماهه پس از انتقال به بیمارستان مرکزی کودکان این شهر بر اثر جراحات وارده جان باخت.

هموطن :ضرب و شتم وحشیانه "گلن فرانکلین" منجر به مرگ پسر بچه 11 ماهه شد.

کودک 11 ماهه زیر ضرب و شتم وحشیانه ناپدری بی‌رحم جان باخت + تصویر

بنابر این گزارش، ناتوانی در آرام کردن کودکی که تحمل گرسنگی را نداشت، چنان منجر به خشمگین شدن "فرانکلین" شد که پسر 11 ماهه اش را وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار داد.

زن جوانی که در همسایگی آنان زندگی می کرد و به عنوان شاهد در دفتر پلیس حاضر شد، گفت "فرانکلین" در چند روز گذشته نیز چند بار از من خواسته بود تا در نگهداری فرزندش او را یاری کند.

وی در اظهارات خود ادامه داد: همسر "فرانکلین" پس از آنکه شوهرش از کار برکنار شد، برای امرار معاش و تامین مایحتاج فرزندشان مجبور شد تا در دوشیفت کاری در یک فروشگاه بزرگ مواد غذایی کار کند و به ناچار کودک خود را به ناپدری اش بسپارد.

به گفته این شاهد عینی، پس از آنکه به درخواست "فرانکلین" به منزل آنان رفتم، پسر بچه را در حالی یافتم که از فرط گرسنگی توانی برای گریه نداشت و بر روی بدنش آثار گاز گرفتگی، کبودی و زخم های متعدد به وضوح قابل رویت بود.

 

کودک 11 ماهه زیر ضرب و شتم وحشیانه ناپدری بی‌رحم جان باخت + تصویر

به درخواست این شاهد، کودک به بیمارستان سن برزبرگ میامی منتقل شد که متاسفانه بر اثر جراحات وارده جان باخت.

پزشکان علت مرگ پسر بچه 11 ماهه را خونریزی مغزی که ناشی از برخورد سر کودک با زمین بود، اعلام کردند و بنا به دستور پلیس میامی و حکم قضایی، "گلن فرانکلین" به اتهام قتل عمد دستگیر شد.

بررسی سوابق وی به دست پلیس حاکی از آن است که "فرانکلین" در سال های 2009 تا 2010 به دلیل بی مسئولیتی نسبت به فرزندش و خشونت های خانگی در زندان بوده است.

این ناپدری بی رحم به زودی در دادگاه میامی محاکمه خواهد شد که انتظار می رود وی به اتهام قتل عمد به 35 سال زندانمحکوم شود.

جدید ترین مطالب سایت