فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بیش از ۵۰ کودک سرباز داعشی در سوریه کشته شدند

این کودک سربازها عمدتا در ایستگاههای ایست و بازرسی یا جمع آوری اطلاعات در مناطق خارج از کنترل داعش مورد استفاده قرار می گیرند، همچنین داعش از این کودکان در اعدام زندانیان و انجام حملات انتحاری استفاده می کند.

هموطن :دیده بان حقوق بشر سوریه روز چهارشنبه اعلام کرد از ابتدای امسال بیش از 50 سرباز کودک که از سوی گروه تکفیری صهیونیستی داعش به کار گرفته شده بودند در سوریه کشته شده اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از بیروت، دیده بان حقوق بشر سوریه در گزارشی مرگ 52 کودک سرباز که همگی زیر شانزده سال سن داشته اند را تایید کرد. این افراد جزئی از برنامه «فرزندان خلافت» گروه داعش بوده اند.

بر اساس این برنامه این کودکان در مناطق تحت کنترل داعش در سوریه تحت آموزش نظامی و مذهبی قرار می گیرند.

تنها در ماه ژوئیه حدود 31 کودک سرباز در انفجارها، درگیری ها و حملات هوایی سوریه و آمریکا کشته شدند.

این کودک سربازها عمدتا در ایستگاههای ایست و بازرسی یا جمع آوری اطلاعات در مناطق خارج از کنترل داعش مورد استفاده قرار می گیرند. داعش از این کودکان در اعدام زندانیان و انجام حملات انتحاری استفاده می کند.

گروه داعش امسال از هشت کودک به عنوان عامل انتحاری استفاده کرده است که عمده آنها در حملات اخیر علیه کردها در شمال شرق سوریه بوده است.

رامی عبدالرحمان رئیس دیده بان حقوق بشر سوریه خاطرنشان کرد این مسائل نشان دهنده آن است که داعش از رنج مردم سوریه بهره برداری می کند.

به گفته عبدالرحمان زمانی که یک کودک به مرحله ای می رسد که به یک بمب گذار انتحاری تبدیل می شود این بدان معناست که مغز وی کاملا شستشو داده شده است.

دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد اطلاعاتی مبنی بر مرگ دهها کودک دیگر دریافت کرده است اما نمی توان مرگ آنها را تایید کرد.

داعش از ابتدای 2015 بیش از هزار و 100 کودک سرباز را استخدام کرده است.

جدید ترین مطالب سایت