فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ایده ای جالب و آسان برای تزئین جاشمعی

 استفاده از شمع فقط برای مواقعی نیست که برق رفته باشد! بعضی بسادگی از آن برای زینت بخشیدن به میز غذا بهره می برند، چه بخواهند میز غذایی رسمی بچینند و چند میهمان از اقوام یا دوستان را دعوت کنند، چه بخواهند در کنار همسر یا حتی با فرزندانشان به صرف غذا بپردازند و علاوه بر آن ساعاتی رمانتیک را برای خود رقم زنند. اگر می خواهید هنر و سلیقه خود را نیز به این مجموعه اضافه کنید، ادامه مطلب را بخوانید

 استفاده از شمع فقط برای مواقعی نیست که برق رفته باشد! بعضی بسادگی از آن برای زینت بخشیدن به میز غذا بهره می برند، چه بخواهند میز غذایی رسمی بچینند و چند میهمان از اقوام یا دوستان را دعوت کنند، چه بخواهند در کنار همسر یا حتی با فرزندانشان به صرف غذا بپردازند و علاوه بر آن ساعاتی رمانتیک را برای خود رقم زنند. اگر می خواهید هنر و سلیقه خود را نیز به این مجموعه اضافه کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

وسایل لازم :مقوای رنگی مداد کا تر جاشمعی یا لیوان استوانه ای چسب شمع

نحوه ساخت:طرح مورد علاقه تان را روی یک مقوا ببرید و از آن یک شابلون بسازید.یک مقوای رنگی به ارتفاع شمعدان شیشه ای و به پهنای دور آن ببرید.با شابلون روی مقوا طرحتان را بکشید.از روی طرح به وسیله کا تر داخل طرح خود را خالی کنید.

 

جا شمعی, درست کردن جا شمعی, آموزش درست کردن جا شمعی, تزئین جاشمعی, نحوه ساخت جا شمعیمقوای طرحدار را به دور شیشه بپیچید و دو سر آن را با چسب به هم وصل کنید.جا شمعی شما آماده است، شمع را درون آن روشن کنید.

جا شمعی, درست کردن جا شمعی, آموزش درست کردن جا شمعی, تزئین جاشمعی, نحوه ساخت جا شمعی

در ضمن اگر تهیه شابلون برایتان مشکل است، می توانید از شابلون های آماده برای طرح روی مقوا استفاده کنید.

جدید ترین مطالب سایت