لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اسیدپاشی به 3 زن در بوکان

حادثه ی اسیدپاشی در چند روز گذشته در بوکان پرونده ی دوباره ی این جنایت را راه اندازی کرد . نیورهای پلیس همچنان در حال بررسی فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته محل حادثه هستند.

هموطن :فرماندار بوکان جزئیات اسیدپاشی های سه شنبه شب گذشته در بلوار کردستان این شهر را اعلام کرد. «جمال خسروی» گفت: ساعت یک بامداد زن 51 ساله ای با مرکز 110 تماس گرفته و اعلام کرد که در هنگام پیاده روی به همراه اعضای خانواده اش، مانتواش از ناحیه پشت به پایین سوراخ سوراخ شده است. وی افزود: این زن به 110 گفت که احساس می کند با پاشیدن اسید مانتویش به این وضعیت درآمده است. خسروی در ادامه گفت: چند دقیقه بعد از این تماس، زنی 31 ساله با 110 تماس گرفته و اتفاقی را به همین صورت که برایش در بلوار کردستان اتفاق افتاده بود، گزارش داد. فرماندار بوکان اظهار داشت: در همان ساعت نیز زن 28 ساله دیگری که متصدی لباس فروشی است و از ناحیه آرنج احساس سوختگی می کند، با 110 تماس می گیرد و از حادثه پاشیدن اسید در بلوار کردستان روی آرنجش خبر می دهد. وی در ادامه افزود: این زن بعد از احساس سوختگی در آرنج دستش به عقب بر می گردد و مردی را می بیند که با عجله سوار یک خودرو شده است. خسروی در ادامه تصریح کرد: در جلسه ای که در نخستین ساعات وقت اداری چهارشنبه تشکیل شد، پلیس بوکان به عمدی بودن این اسیدپاشی ها تأکیدکرده و احتمال داد از طریق سرنگ این عمل صورت گرفته است. وی خاطرنشان کرد: احتمالاً این عمل با هدف ایجاد رعب در میان مردمی که در بازاری که در بلوار کردستان تشکیل می شود حضور پیدا می کنند، صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: در حال حاضر در کنار بررسی فیلم ضبط شده توسط دوربین های مداربسته محل حادثه، از سه زنی که در این حادثه هدف قرار گرفته اند در حال گرفتن جزئیات دقیق حادثه هستیم تا در کمترین زمان ممکن عامل یا عاملان این حادثه شناسایی و دستگیر شوند. فرماندار بوکان در پایان خاطرنشان کرد: هم اکنون امنیت کامل در شهر و محل حادثه به مانند روزهای قبل برقرار است

جدید ترین مطالب سایت