فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتشار اطلاعات جدید درباره «آیفون 6»

منابع خبری مختلف اطلاعات تازه ای را در مورد نسل جدید گوشی های هوشمند اپل موسوم به آیفون منتشر کرده اند. از جمله اینکه آیفون 6 مجهز به پردازنده های A8 است...

خبرگزاری فارس: منابع خبری مختلف اطلاعات تازه ای را در مورد نسل جدید گوشی های هوشمند اپل موسوم به آیفون منتشر کرده اند. از جمله اینکه آیفون 6 مجهز به پردازنده های A8 است.

دقت نمایشگر این گوشی هم 1704 در 960 اعلام شده است. گفته می شود این گوشی که در ماه آگوست در دسترس علاقمندان قرار می گیرد دارای نمایشگری 4.7 اینچی است و احتمال دارد که در ماه سپتامبر مدل بزرگتری از آن با نمایشگر 5.5 اینچی در دسترس علاقمندان قرار بگیرد. هنوز اطلاعاتی در مورد دقت تصویر نمایشگر این گوشی منتشر نشده است.

جدیدترین مدل عرضه شده از آیفون موسوم به آیفون 5 اس دارای نمایشگرهای 4 اینچی با دقت 1136 در 640 است. دقت نمایشگر اولین سری عرضه شده از گوشی های آیفون 480 در 320 و نمایشگر آنها 4 اینچی بود.

بررسی ها نشان می دهد اپل با هر بار عرضه مدل تازه تر آیفون تلاش کرده تا وضوح نمایشگر آن را در مقایسه با مدل اولیه دو یا سه برابر کند. افزایش مقاومت در برابر خش و خراش و بهره مندی از سیستم عامل iOS8 از جمله دیگر ویژگی های این گوشی خواهد بود.

جدید ترین مطالب سایت