فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استایل جدید ترانه علیدوستی پس از مادر شدن!+عکس

ترانه عليدوستي، ستاره سينماي ايران در نخستين حضور سينمايي اش در فيلم « من ترانه 15 سال دارم»، مادر شدن را تجربه كرد اما تا تجربه واقعي مادر شدن راه زيادي باقي مانده بود. ترانه عليدوستي 14 سال بعد و در آستانه 30 سالگي مادر دختري به نام حنا شد.

مادر شدن ترانه علیدوستی

ترانه عليدوستي، ستاره سينماي ايران در نخستين حضور سينمايي اش در فيلم « من ترانه 15 سال دارم»، مادر شدن را تجربه كرد اما تا تجربه واقعي مادر شدن راه زيادي باقي مانده بود. ترانه عليدوستي 14 سال بعد و در آستانه 30 سالگي مادر دختري به نام حنا شد.

گذشتن از مرز 20 و وارد 30 سالگي شدن براي تمام خانم ها با تغييرات زيادي همراه است كه براي ترانه به دليل مادر شدن در همين زمان، پررنگ تر و جدي تر بود.

استایل جدید ترانه علیدوستی پس از مادر شدن!+عکس

به سمتي ديگر

عبور از 20 و وارد 30 سالگي شدن، مقطعي است كه اغلب خانم از اسپرت پوشيدن به سمت رسمي پوشيدن حركت مي كنند. كم كم كفش هاي كتوني، جاي خودشان را به كفش های پياده روي ظريف تر مي دهند كه حالت نيمه رسمي دارند. رنگ لباس ها با وسواس بيشتري انتخاب مي شود و شلوار جين، كاربرد هر روزه و هميشگي خودش را ندارد.

بايد گفت ترانه عليدوستي هم اين مقطع را كه با مادر شدنش همراه بوده تجربه كرده است؛ البته تغيير استايل او را نمي توان به اسپرت و رسمي تقسيم كرد. ترانه در دوران 20 سالگي به لباس هاي گشاد و با برش آزاد علاقه بيشتري داشت و حالا اغلب با لباس هاي برش فيت كات ديده مي شود. نخستين نكته اين است كه مانتوهايي با برش آزاد و گشاد، هر چند باعث ايجاد تيپ خاص و متفاوت مي شوند اما چندان راحت نيستند و نسبت به ساير نمونه ها، دست و پا گير محسوب مي شوند.

به ويژه اگر اين مدل مانتو به صورت جلوباز طراحي شده باشد، براي مادران توصيه نمي شود چون با راه افتادن بچه ها، سرعت مادرها آزموده مي شود. مادرها بايد سرعت عمل بالايي داشته باشند تا بهترين عكس العمل را در برابر حركات تند و تيز بچه ها انجام بدهند و از خطر احتمالي جلوگيري كنند. اين مدل مانتوهاي گشاد و جلوباز انتخاب خوبي براي اين موقعيت نيستند.

استایل جدید ترانه علیدوستی پس از مادر شدن!+عکس

كلاسيك پوشي

مروري بر انتخاب لباس هاي ترانه از شهر زيبا تا استراحت مطلق نشان مي دهد كه حالا سبكي براي لباس پوشيدن خودش انتخاب كرده است. تا چند سال پيش ميناي كنعان، با لباس هايي ديده مي شد كه چندان انتخاب شده به نظر نمي رسيدند اما حالا انگار تاكيد بر پوشيدن با طراحي كلاسيك دارد.

براي درك بيشتر مي توان حضور او را در دو جشنواره خارجي بررسي كرد؛ جشنواره هند و ويتنام. مانتوی قهوه اي روشن با لبه دوزي سنتي جاي خودش را به پيراهني بلند مشكي داده است. پيراهني ساده و دكمه دار كه فرم كلاسيك يك پيراهن زنانه را دارد.

در مراسم اكران خصوصي فيلم « استراحت مطلق» او كت و پيراهني به تن داشت كه نشان مي داد، در سبك كلاسيك پوشي ثابت قدم است. البته در اين مدت رنگ مشكي هم انتخاب اول الي بوده است. مشكي شاخص رنگ هاي كلاسيك است اما تركيب لباس هاي فيت كات با رنگ مشكي، ست موفقي براي پوشاندن چاقي است. اضافه وزن محدود را به راحتي مي توان با اين تركيب پنهان كرد.

به روز و به مد

 به نظر نمي رسد كه ترانه يا به قول دخترش، «مامان ت ت» اضافه وزن چشمگيري را در دوران بارداري و زايمان تجربه كرده باشد، او توانسته تناسب اندام خود را حفظ كند.

استایل جدید ترانه علیدوستی پس از مادر شدن!+عکس

ترانه عليدوستي اين روزها به مراتب از روزهاي نوجواني اش به روزتر است؛ اين را از انتخاب هاي سال 93 او مي توان گفت. در حالي كه در زمستان گذشته كت هاي چرمي بخشي از جريان مد بودند، دختر معصوم چهارشنبه سوري در مجامع عمومي بيشتر با پالتوكت هاي چرمي حاضر شد. البته نبايد فراموش كرد كه اين لباس هاي چرمي، طراحي ساده كلاسيك، برش فيت كات داشتند و مشكي بودند.

تمام آن چيزهايي كه استايل امروز ترانه عليدوستي را مي سازند، استايلي متفاوت از سال هاي دور كه او براي اين روزهاي مادر بودن انتخاب كرده است. یک نکته را نمی توان از قلم انداخت که ترانه همیشه به چرم علاقه داشته و این علاقه را حفظ کرده است. او در اغلب زمستان ها با کت های چرمی مختلف دیده می شود؛ گاهی چرم چرخ دوزی شده و گاهی چرم ساده، در انتخاب های مامان ت ت برای شرکت در فرش قرمز و برنامه تلویزیونی جای داشتند.

جدید ترین مطالب سایت