لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انبار کالا در تهران سوخت

انبار کالایی در خیابان فدائیان اسلام جنب بزرگراه آزادگان تهران بامداد امروز دچار حریق شد و تقریبا به طور کامل در آتش سوخت.

هموطن :سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران  در تشریح حادثه گفت: ساعت 5 و 12 دقیقه بامداد امروز آتش سوزی گسترده ای به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان از 6 ایستگاه آتش نشانی همراه خودروهای پشتیبانی، تانکر آب و تجهیزات ایمنی و تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

جلال ملکی با اشاره به اینکه آتش نشانان در حدود دو دقیقه پس از اطلاع به محل حادثه رسیدند افزود: زمانی که آنها به محل حادثه رسیدند آتش به طور گسترده ای شعله ور شده بود و حتی از سقف انبار زبانه می کشید به طوری که از فاصله های دور هم قابل رویت بود و سقف انبار هم تخریب شد.

وی گفت: انبار مسقفی به وسعت بیش از 1500 متر مربع که کالاهای مختلفی از جمله نخ، پارچه، لوازم یدکی خودرو و کالاهای دیگر در حجم خیلی زیاد و ناایمن در کنار هم چیدمان شده بود در آتش سوخت .

ملکی ادامه داد: آتش نشانان با تلاش بسیار زیاد از چند طرف اقدام به اطفای حریق کردند و در پایان توانستند آتش را کاملا مهار و خاموش کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران  گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و تنها دو نفر دچار دودگرفتگی خفیف شدند اما خسارت مالی زیادی بر جا ماند.

وی افزود: علت حادثه در دست بررسی است.

جدید ترین مطالب سایت