لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

ادامه بارش ها درشمال و شمال غرب

بارش باران در شمال و شمال غرب کشور همچنان ادامه دارد.

هموطن :سازمان هواشناسی اعلام کرد با آغاز  بارش ها در گیلان ، مازندران و استان اردبیل دمای هوا تا 10درجه کاهش یافت . همچنین با تقویت سامانه ناپایدار هوا روی سواحل جنوبی دریای خزر شدت باران بیشتر خواهد شد که تا اواسط هفته ادامه خواهد داشت.

دیروز دیلمان در استان گیلان با 14 درجه ، خنک ترین منطقه کشور بود. بارش برف در ارتفاعات سبلان و کاهش کم سابقه دمای هوا در شهرستان مشگین شهر موجب غافلگیری مسافران و گردشگران شد. مسافران مجبور به استفاده از پوشاک گرم و روشن کردن آتش در تفرجگاه های منطقه شدند.

در سقز هم بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در بسیاری از مناطق شهر خساراتی بر بازار و منازل مسکونی بر جا گذاشت.  در این بارندگی بخشی از بازار تاریخی سقز و چند خانه مسکونی در حاشیه شهر آسیب دیدند. به علت جمع شدن آب در راسته بازار سقز و خارج نشدن آن به دلیل نبود کانال هدایت آب خساراتی به بازاریان وارد شده است. رئیس اداره هواشناسی سقز این بارندگی را کم سابقه توصیف کرد. علایی گفت: تا ساعت 22 دیشب در سقز 29 و 7 دهم میلیمتر باران گزارش شده و در برخی از روستاها از جمله 'کس نزان ' میزان باران به بیش از 64 میلیمتر رسیده است.

جدید ترین مطالب سایت