لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش وزارت ارشاد به یک حاشیه کن 2014

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به رفتار نامتعارف یکی از هنرمندان مدعو ایرانی در جشنواره فیلم کن گفت: از هنرمندان انتظار می رود در جشنواره های بین المللی حافظ ارزش های ایرانی اسلامی باشند.

خبرگزاری ایرنا: معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به رفتار نامتعارف یکی از هنرمندان مدعو ایرانی در جشنواره فیلم کن گفت: از هنرمندان انتظار می رود در جشنواره های بین المللی حافظ ارزش های ایرانی اسلامی باشند.

طی روزهای گذشته تصاویری از یک بانوی بازیگر سینمای ایران به عنوان یکی از داوران در شصت و هفتمین دوره جشنواره کن در صفحات اجتماعی منتشر شد، در یکی از آنها وی در حال دست دادن با رییس این فستیوال مشاهده شد.

حسین نوش آبادی اظهار کرد: هنرمندانی که در جشنواره های بین المللی حاضر می شوند باید شئونات ایرانی اسلامی را رعایت کنند.

وی افزود: احترام به ارزش های کشور حداقل انتظار مردمی است که به این هنرمندان احترام می گذارند، از این رو هنرمندان نیز باید نمایندگان شایسته ای برای فرهنگ مردم باشند.

معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: هنرمندان باید در چنین برنامه هایی ملاحظات کشور را در نظر داشته باشند تا مورد سوءاستفاده دشمنان قرار نگیرند.

نوش آبادی در واکنش به پوشش بازیگر ایرانی در کن گفت: زن ایرانی از دیرباز تاکنون صاحب کرامت و متانت بوده است ازاین رو بانوان ایرانی که در عرصه های بین المللی حاضر می شوند، باید نماینده این فرهنگ باشند.

وی عنوان کرد: این هنرمندان باید بدانند نوع پوشش لباس در جشنواره های خارجی نشانه فرهنگ هر ملتی است و نباید روش دیگران مبنایی برای رفتار ما باشد.

شصت و هفتمین جشنواره فیلم کن که 23 اردیبهشت ماه در فرانسه آغاز شده تا سوم خرداد ادامه دارد

جدید ترین مطالب سایت