لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین اخبار درپی وقوع سیل در کرج 8 کشته،10 زخمی 12 مفقود

براساس آخرین آمار تاکنون، وقوع سیل در استان البرز، 8 کشته، 10 مصدوم و 12 مفقودی برجای گذاشته و به 40 خودرو آسیب رسانده است

هموطن :وقوع سیل و رگبار شدید باران در استان البرز از شب گذشته تاکنون خسارات بسیاری را به مسافران و روستاییان استان وارد کرده است.

براساس آخرین آمار تاکنون، وقوع سیل در این استان، 8 کشته، 10 مصدوم و 12 مفقودی برجای گذاشته و به 40 خودرو آسیب رسانده است، همچنین این حادثه سبب شد جاده چالوس مسدود شود.

* افزایش تلفات سیل کرج به 8 نفر

محمدتقی ایرانی معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با اشاره به حادثه سیل شب گذشته  در محور کرج- چالوس، اظهار داشت: عوامل امدادی همچنان در محل حادثه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه تا  این لحظه 8 نفر از هموطنان بر اثر این حادثه جان خود را از دست دادند، خاطرنشان کرد: 4 نفر از کشته شدگان خانم و 4 نفر دیگر آقا بودند.

فرماندار کرج همچنین از مفقود شدن 2 بچه خبر داد.

* آمار تلفات سیل کرج به 6 نفر افزایش یافت

احسان نصیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با اشاره به حادثه سیل شب گذشته که در محور کرج- چالوس به وقوع پیوست، اظهار داشت: عوامل امدادی همچنان در محل حادثه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه تا  این لحظه 6 نفر از هموطنان بر اثر این حادثه جان خود را از دست دادند، خاطرنشان کرد: 4 نفر از کشته شدگان خانم و 2 نفر دیگر آقا بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز یادآور شد: تلاش نیروهای امدادی در این منطقه ادامه دارد و امید است تعداد کشته شدگان افزایش پیدا نکند.

* 15 کشته و زخمی و آسیب به 40 خودرو؛ تشکیل ستاد بحران در استان البرز

هیربد معصومی معاون استاندار البرز با اشاره به حادثه سیل شب گذشته در منطقه سیجان واقع در محور کرج ــ چالوس، اظهار داشت: به سبب تاریکی هوا و قطعی برق در آن منطقه امکان تخمین خسارات وجود نداشت.

وی با بیان اینکه واحدهای امداد و نجات در اسرع وقت به محل حادثه اعزام شدند، افزود: ساعت یک بامداد امروز جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران استان البرز بر اساس دستور استاندار البرز تشکیل شد.

معاون استاندار البرز با اشاره به اینکه اعضای ستاد شبانه به محل جلسه آمدند، خاطرنشان کرد: عوامل امدادی به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و اقدامات اولیه امدادی به خوبی لحاظ شد.

وی با اشاره به اینکه روستای سیجان بیشترین آسیب را بر اثر وقوع سیل متحمل شده است، تصریح کرد: متأسفانه در این حادثه 5 نفر فوت و 10 نفر نیز مصدوم شدند.

معصومی با بیان اینکه مصدومان به بیمارستان شهید مدنی و باهنر منتقل شدند، گفت: 40 خودرو در این حادثه دچار آسیب شدند که تا ساعاتی بعد خسارات نهایی این حادثه اعلام می شود.

وی با تأکید بر اینکه به سبب تاریکی هوا و قطعی برق تاکنون مشخص نشده در خودروهای آسیبی افرادی وجود داشته اند یا نه، اظهار داشت: آمار نهایی از میزان تلفات و خسارات وارده  امروز مشخص و اعلام می شود.

* 12 نفر در حادثه سیل روستای سیجان محور کرج- چالوس مفقود شدند

احسان نصیری مدیرعامل هلال احمر البرز با اشاره به اینکه 65 نیروی امدادی به هلال احمر به محل حادثه اعزام شده است، اظهار داشت: 14 دستگاه خودوری نجات، 5 دستگاه آمبولانس، دو دستگاه ست نجات، یک دستگاه خودروی مینی بوس و کامیون به منطقه اعزام شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون 40 دستگاه خودرو، سه پل و منزل مسکونی که در حاشیه رودخانه احداث و مستقر شده بود، تخریب شده است، افزود: تا به این لحظه سه جسد پیدا شده است.

مدیرعامل هلال احمر البرز با تاکید بر اینکه طبق اظهارات افراد محلی 12 نفر در این حادثه مفقود شده اند، خاطرنشان کرد: جستجو در حاشیه رودخانه همچنان ادامه دارد اما متاسفانه شب گذشته به دلیل قطعی برق دید کافی برای انجام عملیات به خوبی وجود نداشت اما به محض روشن شدن هوا عملیات به صورت ویژه آغاز شده و این مهم همچنان ادامه دارد.

*جاده چالوس مسدود شد

سرهنگ رضا اکبری رئیس پلیس راه البرز اظهار داشت: جاده کرج-چالوس به علت بارندگی و خسارت به جاده در محدوده استان مازندران مسدود شد.

وی افزود: تردد در این محور تا اطلاع ثانوی امکان ندارد و در صورت هرگونه تغییرات به اطلاع عموم خواهد رسید.

رئیس پلیس راه البرز در مورد سایر محورهای مواصلاتی استان البرز بیان کرد: محور کرج به تهران دارای ترافیک نیمه سنگین است.

* سیل در محور کرج - چالوس 3 کشته برجای گذاشت

آرش رحمتی معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز اظهار داشت: از شب گذشته تاکنون عوامل هلال احمر، آتش نشانی و اورژانس در محل حضور دارند.

وی با بیان اینکه این حادثه تاکنون 8 مصدوم و 3 کشته برجای گذاشته است، افزود: محل دقیق بروز این حادثه محدوده سیجان کیلومتر 19 جاده چالوس بوده است.

معاون فوریت های پزشکی البرز با تاکید بر اینکه 12 دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است، خاطرنشان کرد: احتمال افزایش تعداد مصدومان و کشته شدگان وجود دارد.

وی عنوان کرد: عوامل و نیروهای امدادی همچنان به فعالیت خود در این منطقه ادامه می دهند.

* 10 مصدوم و 5 کشته بر اثر وقوع سیل در کرج

ابوالقاسم باقری مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با اشاره به خسارات سیل و رگبار روز گذشته در استان البرز، اظهار داشت: به دنبال طوفان، رعد و برق و رگبار روز گذشته، در سطح استان شکستگی درخت و آبگیری سطح معابر و نیز 7 مصدوم گزارش شده است.

وی افزود: در اثر سیل در محله بالا طالقان خساراتی به جاده، پل ها و اراضی کشاورزی وارد شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز خاطرنشان کرد: در روستای سیجان واقع در بخش آسارای کرج، سیل 50 خودرو را با خود برده که تا این ساعت 10 نفر مصدوم و 5 نفر فوتی گزارش شده است.

باقری تصریح کرد: از تعداد فوت شدگان، جسد 3 نفر کشف شده و 2 نفر نیز هنوز کشف نشده است اما احتمال وجود مفقودین بالایی بر اثر این حادثه وجود دارد، چراکه این اطلاعات مردمی در محل حادثه است.

جدید ترین مطالب سایت