لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقامگیری زنان ایزدی از داعش!

صدها زن و دختر ایزدی در عراق با هدف انتقامگیری از گروه تکفیری صهیونیستی داعش، به جمع نیروهای مردمی درجنگ پیوسته اند.

هموطن :این زنان در قالب یک گردان از زنان که متشکل از چندین واحد مسلح است، به عنوان شاخه ای از نیروهای بومی در منطقه کردستان، فعالیت خواهند کرد.

نایف سیدو، مدیر منطقه سنونی از توابع شهر سنجار در غرب موصل (شمال عراق) گفت:«گردان زنان ایزدی حدود 300 نیرو دارد و این نیروها برای آزادسازی مناطق ایزدی نشین از دست گروه تکفیری -صهیونیستی داعش در انتظار دریافت سلاح هستند.»

وی تعداد کل ایزدی هایی را که برای نبرد با این گروه تروریستی، داوطلب شده اند 5 هزار و 200نفرعنوان کرد و گفت:«این تعداد نیرو متشکل از 16 واحد مختلف نظامی است که زیر نظر پیشمرگه فعالیت می کنند.»

سیدو ادامه داد:«ساختار گردان زنان ایزدی هنوز کامل نشده است، البته بخشی از ایزدی ها مسلح هستند و برای دور کردن گروه تکفیری صهیونیستی داعش از روستاها و آبادی هایشان در مناطق شمالی عراق، با داعش مبارزه می کنند.

قرار است 4 گروهان از نیروهای ایزدی به فرماندهی قاسم ششو از فرماندهان نظامی ایزدی و 11 گروه دیگر نیز در اطراف منطقه کوهستانی سنجار مستقر شوند.»

گروه تکفیری صهیونیستی داعش تاکنون حدود 3هزار زن و دختر ایزدی را به بردگی جنسی گرفته است و آنان را در بازار بردگان به فروش می رساند. حدود 2هزار ایزدی نیز تاکنون کشته شده اند و از سرنوشت 3 هزار برده نیز اطلاعی در دست نیست.

جمعیت ایزدی های عراق حدود 250 هزار نفر است که همه آنها به عنوان آوارگان جنگ در اردوگاههای استان های دهوک و اربیل به سرمی برند.

جدید ترین مطالب سایت