لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شور و نشاط انتخاباتی در سوریه

با آغاز رقابتهای انتخاباتی در سوریه شور و نشاط انتخاباتی این کشور بویژه دمشق را فراگرفته است.ارتش سوریه از ماهها پیش تدابیر امنیتی در پایتخت بر قرار کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از شبکه المنار در خصوص اوضاع سیاسی - امنیتی دمشق،آرامشی عمیق بر دمشق حکمفرماست. ارتش سوریه از ماهها قبل تدابیر امنیتی شدید در پایتخت برقرار کرده بود اما در اثر اجرای عملیات نظامی در جوبر و ملیحه امنیت دمشق بیش از پیش تامین شده است.

شور و نشاط انتخاباتی در سوریه

 این آرامش بر اوضاع سیاسی هم تاثیر گذاشته بویژه اینکه روز به روز به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیکتر می شویم. از زمانی که نام نامزدهای انتخابات معرفی شده اند تبلیغات آغاز شده و وزارت کشور با همکاری نامزدها فضای مناسبی  ایجاد کرده است.

 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مورد مسایل اصلی دیدگاههای مشابهی دارند اما مثلا در رویکرد اقتصادی دارای نظرات مختلف هستند. دکتر النوری بر مسایل اقتصادی متمرکز شده، دکتر حجار تمرکز خود را بر فلسطین قرار داده و بشار اسد هم مقاومت سه ساله را در کارنامه خود دارد که از دید مردم نشان دهنده قدرت او در مدیریت بحرانهاست.

شور و نشاط انتخاباتی در سوریه

اسامه حنوره تحلیل گر سیاسی  سوریه اظهار داشت: شهروندان سوریه تاکنون شاهد چنین فضای رقابتی در انتخابات بویژه انتخابات ریاست جمهوری نبوده اند.

رسانه ها و شبکه های اجتماعی و مردم در منازل و محل کار و کوچه و خیابان به بحثهای سیاسی انتخاباتی مشغولند. در همین حال نامزدهای انتخاباتی در تلاش برای معرفی خود به مردم هستند. دولت هم به خوبی خود را از رقابتها دور نگه داشته و به همه نامزدها به یک دید نگاه می کند که این یک امتیاز بزرگ برای دولت سوریه است.

شور و نشاط انتخاباتی در سوریه

حنوره افزود: هدف غربی ها طی سه سال گذشته برکناری بشار اسد و تحت اختیار خود قرار دادن کرسی ریاست جمهوری سوریه بوده است. امروز هم آنها با حمله به انتخابات ریاست جمهوری قصد دارند بر آن تاثیر بگذارند اما ملت سوریه به هیچ قدرتی اجازه نمی دهد در امور داخلی کشور دخالت کند.

جدید ترین مطالب سایت