فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نتایج اولیه کنکور 94 اعلام شد

نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1394 به صورت کارنامه از صبح امروز روی سایت سنجش قرار گرفت.

هموطن :دکتر حسین توکلی، با اعلام این خبر اظهار داشت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 94 می توانند به منظور اطلاع از نتیجه آزمون خود و مشاهده کارنامه نتایج اولیه و پرینت آن، به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و با درج شماره پرونده، نام کاربری، رمز عبور و شماره شناسنامه و یا شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد و یا شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه نسبت به دریافت نتایج آزمون اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در این آزمون شدند، لازم است برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی(دفترچه شماره 2 ) آزمون سراسری سال 94 از ساعت 18 امروز (سه شنبه 30 تیر 94) به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: برای مساعدت بیشتر با داوطلبان، دفترچه راهنمای انتخاب رشته چاپ و تکثیر شده و دفترچه های چاپ شده از ساعت 11 روز پنجشنبه (اول مردادماه تا 8 مردادماه) در نمایندگی های توزیع روزنامه ایران و همچنین باجه های روزنامه فروشی سراسر کشور توزیع می گردد.

توکلی در ادامه اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، در صورت تمایل به دریافت دفترچه راهنمای شماره 2 چاپ شده، می توانند با مراجعه به باجه های مذکور در شهرستان محل اقامت خود و با پرداخت 10 هزار ریال بابت کارمزد نسبت به دریافت دفترچه اقدام نمایند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: انتخاب رشته کنکور 94 از تاریخ پنجم تا دهم مردادماه انجام می شود.

جدید ترین مطالب سایت