لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قاتلی که بعد از بخشیده شدن بازهم آدم کشت

عاملان قتل پسر جوان پس از رضایت اولیای دم و آزادی از زندان، در پارک دوکوهه مرتکب جنایت دیگری شدند.

,اخبار حوادث, خبر حوادث, آخرین اخبار حوادث,اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث

هموطن : ساعت سه بامداد جمعه ماموران کلانتری تهران نو در جریان درگیری در پارک دوکوهه در اتوبان شهید دوران قرار گرفتند. با حضور ماموران مشخص شد، جوانی به نام مجید 31 ساله در جریان درگیری با ضربه چاقو بشدت مجروح شده است. مجید به بیمارستان منتقل شد و دو ساعت بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت.

تحقیقات در محل درگیری نشان داد، ضاربان دو پسر جوان بوده که خود نیز مجروح شده بودند. در ادامه هویت متهمان به نام های حمید و خسرو شناسایی شد. دو متهم سال 90 دوست خود را در خانه ای در شرق تهران خفه کرده و پس از دستگیری محاکمه شدند. حمید با رای دادگاه به قصاص محکوم و همدستش نیز یک سال بعد از زندان آزاد شد. این در حالی بود که فروردین امسال حمید در یک قدمی چوبه دار با رضایت اولیای دم از مرگ حتمی نجات یافت.

او 3 ماه پس از آزادی، دوباره مرتکب جنایتی دیگر با همدستی خسرو شده بود.

با ردیابی های پلیسی حمید در بیمارستان شناسایی و همان روز دستگیر شد. او پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف کرد و گفت با همدستی خسرو مرتکب این جنایت شدند.

خسرو هم ظهر روز حادثه شناسایی و در خانه اش دستگیر شد.

متهمان در بازجویی های تخصصی به درگیری با مقتول اعتراف و انگیزه درگیری را «چشم تو چشم شدن» عنوان کردند.

آنها گفتند: هنگام خروج از پارک با مقتول و دوستش چشم تو چشم شدیم و به این بهانه درگیری بین دو طرف شروع شد. آنها چاقو آوردند و ما هم از داخل خودرو چاقو و قمه آورده و یکی از آنها را مجروح کردیم.

خسرو هم در بازجویی ها اظهار کرد: شب حادثه من و حمید برای تفریح به پارک آمده بودیم. مقتول و دوستش نیز همراه دختر جوانی آنجا بودند. وقتی چشم در چشم شدیم، مقتول تصور کرد ما به دختر جوان متلک گفته ایم. به همین خاطر آن دختر را به داخل خودرو برد و با گزنه به سمت ما آمد. وقتی درگیر شدیم از ماشین چاقو و قمه برداشته و چند ضربه به پسر جوان زدیم. تصور نمی کردیم این ضربات باعث مرگ او شود. ضربه مرگبار را حمید به مقتول زد.

متهمان پس از بازجویی در دادسرای جنایی با قرار بازداشت توسط قاضی سعید احمدبیگی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

جدید ترین مطالب سایت