لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ عجیب یک مرد با برخورد در رادیاتور اتوبوس

ییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت گفت: صبح امروز باز شدن ناگهانی در رادیاتور اتوبوس شرکت واحد، منجر به مرگ عابر 62 ساله شد.

هموطن :رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت گفت: صبح دیروز باز شدن ناگهانی در رادیاتور اتوبوس شرکت واحد، منجر به مرگ عابر 62 ساله شد.سرهنگ مراد مرادی با اعلام این خبر گفت: حوالی ساعت 8 صبح دیروز یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در مسیر جنوب به شمال خیابان بهارستان واقع در شهرک شهید باقری در حال حرکت بود که ناگهان در قسمت رادیاتور این اتوبوس در انتهای سمت راست آن باز شده و به شدت با صورت یک عابر پیاده برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه این عابر پیاده مردی 62 ساله و در کنار خیابان ایستاده بود، گفت: برخورد در رادیاتور به صورت عابر پیاده منجر به فوت این فرد در دم شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت درباره اینکه آیا در چنین حادثه ای راننده اتوبوس می تواند مقصر باشد یا خیر؟ افزود: راننده اتوبوس در این حادثه به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی و برابر ماده 187 آیین نامه مقصر شناخته شد چراکه وی می بایست اقدامات لازم برای مهار در رادیاتور وسیله خود را انجام داده باشد.

مرادی به رانندگان اتوبوس و رانندگان حمل و نقل عمومی توصیه کرد که از بسته بودن تمامی درهای وسیله خود و همچنینسلامت و ایمنی آنها مطمئن شده و سپس شروع به حرکت کنند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت اضافه کرد: رسیدگی به پرونده راننده اتوبوس از طریق مبانی قانونی در حال انجام است.

جدید ترین مطالب سایت