لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درباره انتخاب لباس تابستانی مناسب بخوانید!

لباس مناسب برای هر فصل ویژگی های خاص خود را در زمینه هایی چون جنس، وزن، رنگ، اندازه و سایز دارد؛ ویژگی هایی که جدا از سلیقه، سبک شخصی و شرایط کلی کار و زندگی، برای تمام افراد یکسان است.

هموطن :قطعاً تعداد زیادی از شما این نکات را برای انتخاب لباس در نظر می گیرید اما یادآوری آنها پیش از خرید، خالی از لطف نخواهد بود.

مهمترین نکته برای جنس لباس های تابستانی این است که پوست شما در آن براحتی نفس بکشد. موضوعی که برای انواع پوشاک یعنی رسمی و اسپرت، شلوار، مانتو و یا حتی کفش نیز عمومیت دارد. در هر صورت تابستان فصل پوشاک سبک است. یکی از آیتم هایی که باعث می شود شما در طول یک روز گرم از به تن کردن لباس پشیمان نشوید و احساس خستگی کمتری کنید.

معمولاً جنس های پنبه ای، کتان و نخی برای فصل تابستان بسیار توصیه می شوند اما جنس ابریشم نیز برخلاف باور عمومی، جنس مناسب فصل تابستان است. یک لباس ابریشمی، مواد مصنوعی ندارد و این تنفس پوست شما را زیاد و حساسیت آن را به لباسی که می خرید، کمتر می کند.

درباره انتخاب لباس تابستانی مناسب بخوانید!

وزن نهایی لباسی که به تن می کنید

تابع جنس لباس شماست، هرچند که ابعاد برش لباس نیز خواه ناخواه بر آن اثر می گذارد. اگر معمولاً لباس اسپرت به تن می کنید می توانید نگران این موضوع نباشید، اما وزن لباس رسمی شما در این فصل بسیار مهم است. اگر شغلی دارید که باید لباس رسمی به تن داشته باشید و یا برای شرکت در یک جلسه و یا مراسم مجبور به پوشیدن کت و شلوار در تابستان هستید، به وزن آن فکر کنید. در هر حال اینکه به دلیل گرما مجبور شوید کت تان را به دست بگیرید و یا با وجود داشتن کت وشلوار رسمی، آستین های پیراهن تان را بالا بزنید جلوه خوشایندی نخواهد داشت!

سعی کنید شلوار و یا کتی را انتخاب کنید که بافت به نسبت درشت تری داشته باشد، این بافت درشت هم وزن لباس را کاهش می دهد و هم تهویه آن را راحت تر خواهد کرد. موضوع وزن حتی در مورد کفش ها و صندل های تابستانی نیز اهمیت دارد، اینکفش ها باید سبک، نرم و با قابلیت تنفس پا باشند.

رنگ مناسب فصل

درباره انتخاب لباس تابستانی مناسب بخوانید!

تغییر رنگ در تابستان فقط به خاطر مُد سال و یا تناسب آن با طرح های تولیدکنندگان نیست. هیچ تولیدکننده و یا طراح مدی، محصول خود را بدون توجه به نیازهای فصل روانه بازار نمی کند. بنابراین حتی اگر به پوشیدن لباس های رنگی و یا روشن عادت ندارید سعی کنید در تابستان به سبک این فصل عمل کنید. این انتخاب نه تنها میزان عرق کردن شما را کاهش می دهد بلکه به لحاظ روانی نیز احساس گرمی هوا و خفگی را در شما از بین خواهد برد! پیشنهاد می کنیم تا جایی که شرایط و سلیقه ای شما اجازه می دهد، به رنگ های تابستان پایبند باشید.

اندازه لباس

برای فصل های سرد سال معمولاً پوشیدن لباس گشاد و بسیار بلند توصیه نمی شود، چون معمولاً در این فصل ها میزان پوشش زیاد است و همین مسأله به اندازه کافی سرعت و کیفیت عکس العمل شما را پایین می آورد. اما در روزهای گرم سال کوتاه یا بلند بودن لباس کاملاً به انتخاب شما بستگی دارد به شرط آنکه بتوانید برای خود یک لباس با رنگ و جنس مناسب پیدا کنید.

سایز پوشاک مناسب تابستان

بدن ما در طول فصل تابستان کمی متورم تر از فصل های دیگر سال است. این موضوع به ویژه در پاها بیشتر از نقاط دیگر احساس می شود. بنابراین اگر قصد خرید برای این فصل را دارید، به کفش های نیم تا یک سایز بزرگتر و لباس های کمی آزادتر فکر کنید.

جدید ترین مطالب سایت