فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا زنها خیانت را فراموش نمی کنند؟

همسرتان سال ها پیش بی وفایی کرده و گرچه در همه سال های گذشته صداقت و عشقش را به شما ثابت کرده اما نمی توانید او را ببخشید؟ شما تنها نیستید؛ حتی بخشنده ترین و عاشق ترین زنان هم نمی توانند تا پایان عمر چنین موضوعی را فراموش کنند.

هموطن :چرا زن ها  خیانت را فراموش نمی کنند؟

همسرتان سال ها پیش بی وفایی کرده و گرچه در همه سال های گذشته صداقت و عشقش را به شما ثابت کرده اما نمی توانید او را ببخشید؟ شما تنها نیستید؛ حتی بخشنده ترین و عاشق ترین زنان هم نمی توانند تا پایان عمر چنین موضوعی را فراموش کنند. دیلی میل نوشته زنان به طور کلی، نسبت به مردها قدرت یادآوری بیشتری دارند و به همین دلیل می توانند در ذهن شان برنامه ریزی دقیق تری برای کارهایی که قرار است انجام شود داشته باشند، درحالی که مردها فراموشکارند و نه تنها تلخی های زندگی بلکه خواسته های شما را هم خیلی زود از یاد می برند. 

چرا زنها خیانت را فراموش نمی کنند؟

چرا زنها خیانت را فراموش نمی کنند؟

آکاایران: چرا زنها خیانت را فراموش نمی کنند؟

از نظر محققان به همین دلیل است که آقایان فهرست خریدی که برای شان نوشته اید را فراموش می کنند یا یادشان می رود که به خاطر برخورد اشتباه خواهرشان با شما باید کمی با او سرسنگین باشند. محققان می گویند چنین اتفاقاتی نشانه بی توجهی همسرتان به شما و حرف های تان نیست بلکه با توجه به ساختار مغزشان، احتمال اینکه قرارهایی که با هم گذاشته اید را به یاد بیاورند بسیار پایین است. البته محققان می گویند اگر زمان زیادی روی مغز همسرتان کار کنید و مسوولیت های مختلفی را به او بدهید، این مشکل کمتر می شود. 

نسخه ضد سرطان را در جیب تان بگذارید!

اگر در خانواده تان سابقه ابتلا به سرطان وجود دارد، باید همین حالا به بقالی سر کوچه مراجعه کنید و اگر دیر جنبیده اید و به جمع سرطانی ها وارد شده اید از راهی که در ادامه می گوییم برای جنگیدن با این بیماری کمک بگیرید. محققان می گویند، مصرف سیاه دانه، یکی از کارهایی است که می توانید برای حفظ سلامت تان و دور شدن از سرطان انجام دهید. به نوشته ساینس دیلی، سیاه دانه تنها ضد دیابت، فشارخون و آسم نیست بلکه در مهار سلول های سرطانی به ویژه سرطان روده بزرگ، دهان، مغز، کبد، رحم و سینه موثر است. امتحانش مجانی است. از همین امروز سیاه دانه را هم به جمع هله هوله های روی میزتان اضافه کنید و در طبخ غذا هم از آن کمک بگیرید. 

ازدواج نکنید خوب می مانید؟

محققان می گویند متاهل ها قلب سالم تری دارند و کسانی که از همسرشان جدا شده اند بیشتر با خطر مرگ روبه رو هستند. اما پژوهشگران در بررسی های مختلف بارها همدیگر را رد می کنند و به تازگی هم در بررسی های شان به این نتیجه رسیده اند که مجرد ها سالم تر از متاهل ها هستند. به نوشته تلگراف، از آنجایی که متاهل ها کمتر سراغ ورزش می روند و بیشتر غذاهای چاق کننده می خورند، جان شان بیشتر از کسانی که ازدواج نکرده اند در خطر است. 

به باور محققان کسانی که قبل از گذراندن دوره های تحصیلات عالیه ازدواج می کنند، 65 درصد بیشتر از دیگران در معرض چاقی قرار دارند چراکه به باور آنها، تحصیلکرده ها حتی اگر متاهل باشند، بیشتر سراغ ورزش و رژیم های غذایی سالم می روند؛درحالی که تحصیل نکرده ها با ازدواج کردن، بیشتر از قبل از رژیم غذایی سالم فاصله می گیرند. به عقیده محققان، وارد دانشگاه شدن و پا گذاشتن به جمع تحصیلکرده ها برای سلامت افراد منافع زیادی دارد. 

راز کلوچه  دوستی  افسرده ها!

به جای اینکه سر راه تان یک بربری و یک قالب پنیر بخرید، کیک و کلوچه می خرید و این محصولات را جایگزین صبحانه سالم می کنید؟ نمی خواهیم باز هم بگوییم که با مصرف کلوچه و بیسکویت چاق می شوید و دیابت می گیرید بلکه می خواهیم اعتراف کنیم که این خوراکی ها نه تنها برای جسم بلکه برای روان تان هم مضر هستند.  به نوشته دیلی میل، چربی های موجود در این خوراکی ها، وقتی پخته می شوند، دچار تغییراتی می شوند که می توانند سلامت روان شما را به خطر بیندازند.

 اسیدهای چرب ترانس که در این خوراکی ها موجود هستند بر خلق و خو اثر مستقیمی می گذارند و خطر دچار شدن تان به افسردگی را بیشتر کرده و توانایی شما برای کنترل احساسات تان را هم کمتر می کنند.  با این وجود شما می توانید برای فرار از افسردگی سراغ خوراکی های زیر بروید: 

بورانی اسفناج

اگر سراغ غذاهایی که با اسفناج درست می شوند بروید، به خاطر ویتامین B6 موجود در آنها می توانید سلامت روان تان را حفظ کنید. شاید بد نباشد سالاد اسفناج را هم به جمع پیش غذاهایی که درست می کنید وارد کنید و با نپختن این سبزی، مواد مغذی اش را از بین نبرید. 

دسر شکلات تلخ

شکلات سیاه می تواند به سلامت روان و آرامش شما کمک کند. وقتی که کمی شکر هم به این ماده پرخاصیت اضافه می شود، همه چیز برای شادتر شدن شما فراهم  است. 

سالمون کبابی

نه تنها ماهی سالمون که همه ماهی ها به خاطر اسیدهای چرب غیراشباع و امگا3 فراوانی که دارند، می توانند به سلامت روان شما کمک کنند. 

چرا زنها خیانت را فراموش نمی کنند؟

رژیم صدا به جای رژیم غذا

همیشه برای کم کردن وزن تان نباید یخچال تان را از خوشمزه ها خالی کنید. محققان می گویند رژیم های دیگری هم وجود دارند که بدون کم کردن حجم غذای شما، به پایین آمدن وزن تان کمک می کنند. یکی از این رژیم ها، رژیم صداست. به نوشته دیلی میل، آلودگی های صوتی، صدای تلویزیونی که از صبح تا شب کنارتان روشن است یا هدفونی که در تمام ساعات روز در گوش تان موسیقی می خواند، همه می توانند دلیل چاقی شما باشند. به همین دلیل پژوهشگران توصیه می کنند با حذف این صداهای مزاحم و به قول خودشان گرفتن رژیم صدا، برای کم کردن وزن تان تلاش کنید. به باور آنها صداهای مزاحم نه تنها به شنوایی شما آسیب می زنند بلکه برای سلامت قلب و روان تان هم مضر هستند و می توانند زحمات تان برای کاهش وزن را هم به باد دهند. 

با خیال راحت  پاشنه دار بپوشید

سال هاست محققان می گویند کفش پاشنه دار سلامت زانو و استخوان های پای شما را به شکل غیرقابل برگشتی مورد تهدید قرار می دهد و می گویند که تنها سه سال پوشیدن کفش های پاشنه دار می تواند به عضلات پای شما تا پایان عمر آسیب بزند. اما اگر نمی توانید خیال پوشیدن این کفش های محبوب را از سر بیرون کنید به یافته های جدید پژوهشگران توجه کنید. آنها به تازگی اصولی را برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند پیدا کرده اند که می تواند ضامن سلامت پاهای شما باشد. به نوشته دیلی میل، اگر تنها سه بار در هفته کفش پاشنه بلند بپوشید، پاشنه پهن را برای کفش تان انتخاب کنید و چهار بار در هفته تمرین هایی که برای تقویت عضلات پا توصیه می شود را انجام دهید، خطری استخوان ها و غضروف های شما را تهدید نخواهد کرد. پس با رعایت این اصول، بدون عذاب وجدان پاشنه دار بپوشید. 

بار مجازید که از حوله آشپزخانه پیش از شستن آن استفاده کنید

محققان می گویند حوله آشپزخانه از آلوده ترین نقاط خانه شماست و به همین دلیل اگر زیاد با آن سر و کار دارید، باید هر روز آن را بشویید. 

جدید ترین مطالب سایت