لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اسامی پنج تن از جان باختگان طوفان تهران

روز گذشته هفت مورد فوت ناشی از طوفان روز یکشنبه شهر تهران با دستور مقام قضایی و برای تعیین هویت و علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان ارجاع شده است که هویت پنج تن از اجساد جان باختگان شناسایی شده است.

هموطن :مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: هفت جسدبه پزشکی قانونی استان تهران تحویل داده شد.

دکتر بشیر نازپرورافزود: این اجساد شامل شش مرد و یک زن هستند ،روز گذشته آخرین آمار جسدهای ارجاع شده به پزشکی قانونی استان تهران هشت جسداعلام شده بود که ظاهراً یک مورد تکراری بوده است و عدد درست هفت جسدبوده است.

رئیس مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی اداره کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: هویت پنج تن از اجساد جان باختگان طوفان روز یکشنبه شهر تهران شناسایی شده است و در تلاشیم تا هویت دو کشته شده دیگر نیز در اسرع وقت مشخص شود.

دکتر علیرضا کدخداییروابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان تهرانافزود: اسامی جان باختگان شناسایی شده به این شرح  است:

- میر فرزان خسینا

- نادر بهرامی زاده

- محمدرضا رزمی بنفشه درق

- محمدعلی همدانی

- سمیه عابدینی

وی گفت: همشهریانی که بستگانشان در روز وقوع طوفان مفقود شده اند می توانند با در دست داشتن نامه از مقام قضایی برای شناسانی اجساد در ساعات اداری به مرکز تشخیصی آزمایشگاهی استان واقع در جاده قدیم قم، بعد از درب شرقی بهشت زهرا، مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان تهران مراجعه کنند.

روز گذشته هفت مورد فوت ناشی از طوفان روز یکشنبه شهر تهران با دستور مقام قضایی و برای تعیین هویت و علت فوت به مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان ارجاع شده است.

جدید ترین مطالب سایت