لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

برف تابستانی طالقان و کلاردشت را سفید پوش کرد

بارش برف در تابستان ارتفاعات طالقان را سفید پوش کرد. بارش برف که دیشب ارتفاعات طالقان را سفید پوش کرد باعث کاهش ۱۰ درجه ای دما در این شهرستان شده است.

هموطن :در روزهای پایانی نخستین ماه تابستان برف ارتفاعات طالقان را سفید پوش کرد . پس از بارندگی شدید عصر یکشنبه دمای هوا در طالقان کاهش یافت و موجب بارش برف در ارتفاعات شاه البرز شد.

دما در شهر طالقان دیشب به کمتر از یازده درجه سانتیگراد بالای صفر رسید ودر روستاها ی بالا طالقان به کمتر از9 درجه سانتیگراد رسید.

برف تابستانی طالقان و کلاردشت را سفید پوش کرد

بارش برف در ارتفاعات طالقان سبب شد تا در روزهای پایانی تیر ماه مردم این شهرستان وسایل گرمایشی خانه های خود را روشن کنند.

مردم طالقان با غیر منتظره  دانستن این سرما  غافلگیر شده اند و با  پوشیدن لباسهای گرم تردد می کنند.

شهرستان طالقان در 90 کیلومتری کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

بارش برف 30  سانتی متری در کلاردشت

برف تابستانی طالقان و کلاردشت را سفید پوش کرد

با تغییر ناگهانی هوا، رعد وبرق در منطقه حصارچال ارتفاعات علم کوه و تخت سلیمان 30 سانتیمتر برف به زمین نشست.

مسوول پایگاه کوهنوردی کلاردشت،با اشاره به غافلگیری مسافران حاضر در منطقه از بارش برف گفت: بارش برف ووزش باد شدید و طوفان در علم کوه مانع صعود 8 کوهنورد ترکیه به علم کوه شد.

وی همچنین از بازگشت دو کوهنورد سوئیسی که طی روزهای طوفانی به علت قطع تلفن پایگاه کوهنوردی ونداربن ازآن اطلاعی در دست نبود خبر داد.

همچنین، بارش شدید باران طی سه روز گذشته موجب آب گرفتگی تعدادی ازخانه های شهری وروستایی شد.

علم کوه وتخت سلیمان با 4850 و4800 متر وبیش از 45 فله بالای 4000 متر و 3 یخچال طبیعی بزرگ 5 هزار ساله یکی از ارتفاعات گردشگری ایران وجهان محسوب می شود که همه ساله پذیرای هزاران گردشگر ایرانی و خارجی از سراسر دنیاست.

جدید ترین مطالب سایت