فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هشدار جاری شدن سیل در استان البرز

مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز، از بارش دوباره باران ، احتمال طغیان رودخانه و بروز دوباره سیل در ارتفاعات البرز خبر داد.

هموطن :ابوالقاسم باقری گفت: با توجه به احتمال بروز دوباره سیل در ارتفاعات از هم استانی ها و عموم هموطنان درخواست می شود، هشدارها درباره بروز سیل را جدی بگیرند.

وی افزود : از عموم مردم درخواست می شود از نزدیک شدن به حریم رودخانه و مسیرهای احتمالی سر ریز شدن آب رودخانه ها خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همچنین از مسافران درخواست کرد از اطراق و زدن چادر در جاده های کوهستانی استان نیز با توجه به احتمال شدت باران و وقوع سیل به طور جدی خودداری کنند.

باقری در ادامه به ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه ها نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه بیشترین تلفات سیل استان البرز مربوط به ساختمانها و ویلاهای حاشیه رودخانه ها بود.

بروز سیل در ساعت های پایانی روز 28 تیر در جاده کرج – چالوس منجر به کشته شدن 6 نفر ، مفقود شدن 12 نفر و زخمی شدن حداقل 35نفر و خسارت های فراوان به زیرساخت های عمرانی ، خانه ها ،زمین های زراعی و خودروها در این منطقه شده بود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز از شناسایی هویت هر شش کشته سیل دو روز گذشته خبر داد.

باقری مدیر کل بحران استانداری البرز گفت: حسین درخانی، مریم تقی خانی، یاس علیمردانی، فرشاد گل محمدی، نیلوفر گل محمدی و زهره ملاحسینی متوفیانی بودند که از سوی خانواده آنان شناسایی شدند.

جدید ترین مطالب سایت