فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ 12 تن در تعطیلات عید فطر در خزر

در حالی که همزمان با آخرین روز از تعطیلات عید فطر وقوع طوفان و سیل در استان های تهران و البرز 14 کشته برجای گذاشت، در فاصله نه چندان دور و همزمان با این وقایع ، دریای خزر نیز شماری از هموطنان را به کام مرگ کشاند.

هموطن :بر اساسی گزارشی که سازمان پزشکی قانونی از آمار کشته شدگان در دریای خزر منتشر کرده است در طول تعطیلات عید سعید فطر هفت تن در استان مازندران و چهار تن نیز در آب های گیلان جان خود را از دست داده اند.

در میان فوت شدگان که همگی آنها مرد بودند، هشت تن در دریا غرق شده و سه تن دیگر نیز در رودخانه جان باخته اند که تمامی آنان در خارج محدوده طرح سالم سازی دریا دچار حادثه شده اند.

همچنین امار ارائه شده از پزشکی قانونی مازندران نیز بیانگر این است که پنج تن در روز عید سعید فطر و دو تن نیز یک روز قبل از آن جان باخته اند، سه تن نیز در ساحل محمودآباد و یک تن در ساحل شهرستان نور قربانی دریا شده اند.

علاوه بر این 11 تن، سازمان پزشکی قانونی صبح امروز در تماسی از ثبت یک مورد فوتی در تعطیلات عیدفطر در سواحل شهرستان نور خبر داد که با احتساب آن شمار غرق شدگان دریای خزر در تعطیلات اخیر به 12 تن می رسد.

جدید ترین مطالب سایت