فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشته شدن مادر عروس در مراسم عروسی

شادی با اسلحه در مراسم عروسی، به قتل مادر عروس منجر شد.

هموطن :در پی دریافت خبری مبنی بر تیرخوردگی یکی از شهروندان در یکی از باغ های مجالس در اطراف شهرک صدرا شیراز، بلافاصله ماموران کلانتری صدرا برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ بهادر اسماعیلی افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک نفر با قصد نمایش شادی با اسلحه ساچمه زنی در عروسی و به صورت غیرعمد یکی از مهمان های حاضر در باغ را مجروح کرده که وی به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

 وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از باغ سه سلاح سوزنی و فاقد مجوز را کشف کردند و در این راستا سه متهم دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه تحقیقات در این مورد ادامه دارد، افزود: خانواده ها و شرکت کنندگان در مراسم  عروسی نباید با ایجاد هیجان های کاذب برای مردم مزاحمت ایجاد کنند و حمل و تیراندازی با اسلحه در مراسم عروسی علاوه بر پیگرد قانونی برای عاملان آنها موجب به وجود آمدن حوادث ناگوار و مرگبار برای خود آنها و اطرافیان می شود. 

سرهنگ اسماعیلی هشدار داد: ماموران انتظامی استان فارس با افرادی که بخواهند با اعمال مجرمانه خود باعث برهم زدن نظم و امنیت عمومی شوند، برخورد خواهند کرد.

جدید ترین مطالب سایت