لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کفاشیان: رحمتی باید عذرخواهی سه‌خطی می‌کرد!

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به تعداد بلیط های خریداری شده، پیش بینی می شود، بین 4 تا 5 هزار ایرانی در مسابقات جام جهانی تماشاگر بازی های ایران باشند...

خبرگزاری ایسنا: علی کفاشیان عصر شنبه 27 اردیبهشت در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز در تالار حکمت، گفت: از تعداد کل بلیط های خریداری شده توسط ایرانی ها، حدود یک هزار و 500 نفر از داخل کشور و بقیه در خارج کشور بوده اند.

وی که به سئوالات دانشجویان شرکت کننده در جلسه پاسخ می داد درباره حضور هنرمندان برای تماشای این مسابقات و تامین هزینه های آنان، گفت: قرار بود یک اسپانسر این اقدام را انجام دهد، جلساتی هم برگزار شد اما ظاهرا اسپانسر مذکور پشیمان شده است.

کفاشیان همچنین در مورد عذرخواهی رحمتی از کی روش نیز گفت: رحمتی یک سطر عذرخواهی نوشت و ما نیز در حضور آقایان آیت اللهی و منصوریان به کی روش تسلیم کردیم اما سرمربی تیم ملی آن را نپذیرفت.

وی اضافه کرد: کی روش گفت که رحمتی باید سه بار و در سه سطر عذرخواهی خود را می نوشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سئوالی درباره تمدید قرارداد کی روش و مبلغ قرارداد او، با تصریح اینکه هزینه دریافتی توسط کی روش عدد بالایی برای یک مربی کلاس بالای جهان، نیست، گفت: اکنون دستمزد کی روش و دستیارانش سالانه حدود 8 میلیارد تومان است. درخواست جدید سرمربی تیم ملی، افزایش این مبلغ به عددی حدود 15 تا 16 میلیارد تومان است که پرداخت آن در توان فدراسیون فوتبال نیست.

کفاشیان با یادآوری اینکه مبلغ قرار داد کی روش برای یک سال 1.5 میلیون دلار و با رقم دستیارانش حدود 2.5 میلیون دلار است، گفت: عدد پیشنهادی جدید کی روش 2 میلیون یورو برای خودش است.

وی تاکید کرد: فعالیت کی روش تا این لحظه مورد رضایت است، شاید اگر تیم ملی در جام جهانی موفقیتی کسب کند، دولت هم او را نگه دارد، در هر حال اگر وزارت ورزش کمک مالی کند، قادر به تمدید قرارداد کی روش هستیم.

کفاشیان در ادامه سخنان خود در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه گفته می شود شما توان مدیریت سرمربی خارجی تیم ملی را ندارید، گفت: در سیستم مدیریتی من، نظارت مهم است، دخالت وجود ندارد، حتی در کار روسای کمیته های مختلف هم دخالت نمی کنم. سرمربی تیم ملی اختیاراتی دارد که در حدود آن اختیارات عمل کرده و می کند.

کفاشیان درباره اصرار کی روش برای استفاده از بازیکنان دورگه، گفت: این بازیکنان هم ایرانی هستند، همانگونه که متخصصان و دانشمندان ایرانی در سایر کشورها مایه مباهات ما هستند، این بازیکنان هم باید مایه افتخار و مباهات ما باشند.

کفاشیان در پاسخ به سئوال دیگری درباره اینکه آیا با فتح الله زاده اختلاف دارد، گفت: من فتح الله زاده را دوست دارم، توصیه هم کردم که با ماندن او و حمایت هیات مدیره، امکان موفقیت استقلال بیشتر است.

وی در پاسخ به سئوال دیگری در مورد هزینه کرد برای تیم ملی فوتبال، گفت: طی 1.5 سال گذشته حدود 15 تا 20 میلیارد تومان برای تیم ملی فوتبال هزینه شد اما پولی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما داده حدود سه تا چهار میلیون دلار است. اما پول فیفا که حدود 7.5 تا هشت میلیون دلار است و بعد از بازی های جام جهانی به حساب ما واریز می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سئوال دانشجویی درباره لباس تیم ملی، گفت: طی شش سال گذشته هیچ حامی مالی برای لباس تیم ملی نداشتیم، مارک های معتبر دنیا به دلیل مشکلات سیاسی و تحریم ها با توجه به مذاکراتی که داشتیم قبول نمی کردند. لباس های چینی و ایتالیایی نیز کیفیت لازم را نداشتند تا اینکه "آل اشپورت" وارد بحث شد اما آنها نیز در حال حاضر به دلیل نبود قانون کپی رایت و عدم دریافت مجوز نمایندگی در ایران مشتاق به ماندن نیست. 

جدید ترین مطالب سایت