لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مادربزرگ، قربانی نوه معتاد شد

 جوان معتاد که با انگیزه سرقت مادربزرگش را خفه کرده بود، در بازجویی ها جزئیات این جنایترا فاش کرد.

هموطن :رسیدگی به این پرونده 16 تیر امسال در تماس فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان محلات در دستور کار ماموران جنایی پلیس آگاهی این شهر قرار گرفت. کارآگاهان با ورود به محل قتل، با جسد زن 92 ساله ای در اتاق نشیمن مواجه شدند. همه جا به هم ریخته بود و به نظر می رسید او شب گذشته کشته شده است.

ماموران از طریق تحقیقات محلی متوجه شدند زن سالخورده تنها در این خانه زندگی می کرده و فرزندان و نوه هایش مدام به دیدن او می آمدند. پس از این جنایت، یک رشته گردنبند، 15 عدد النگو و دو حلقه انگشتر مقتول سرقت شده بود.

با توجه به نبود آثار ورود به زور به خانه، ماموران احتمال ارتکاب جنایت از سوی قاتلی آشنا را مطرح کردند. با بررسی این فرضیه معلوم شد یکی از نوه های مقتول که پسر 26 ساله ای است، معتاد به شیشه بوده و چند بار به اتهام سرقت و اعتیاد دستگیر و زندانی شده است. همین سرنخ کافی بود تا ماموران به مرد جوان ظنین شوند و رفت و آمد او را به طور نامحسوس زیر نظر بگیرند. تحقیقات پلیس نشان می داد یکی از همسایه ها شب حادثه او را حوالی محل قتل دیده است.

سرانجام متهم روزهای پایانی هفته گذشته دستگیر شد و پس از ضد و نقیض گویی، دو روز پیش به قتل مادربزرگ سالخورده اش اعتراف کرد.

متهم به قتل درباره انگیزه اش گفت: سال ها بود به شیشه اعتیاد داشتم و همیشه به زور از خانواده ام برای خرید شیشه پول می گرفتم. حتی چند بار هم دزدی کردم و به زندان افتادم. من زیاد به مادربزرگم سر می زدم و او به من اعتماد داشت. شب حادثه چون نتوانستم پولی برای خرید شیشه به دست بیاورم، تصمیم گرفتم به خانه مادربزرگم بروم و طلاهایش را سرقت کنم تا با فروش آن موادمخدر بخرم. آن شب به خانه مادربزرگم رفتم. پس از دقایقی می خواست به سمت آشپزخانه برود که پشت سرش رفتم و ابتدا با دستانم دهانش را گرفتم تا فریاد نزد. بعد روسری اش را دور گردنش انداختم و کشیدم تا خفه شد.

سرهنگ فرامرز گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان محلات در این باره به جام جم گفت: با اعتراف نوه خطاکار به قتلمادربزرگش، او پس از بازسازی صحنه جنایت، روانه زندان شد.

جدید ترین مطالب سایت