لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مخوف‌ترین باند مسلحانه فارس متلاشی شد

باند سارقان مسلح شرق فارس با کشته شدن یکی از اعضای این باند و دستگیری شش نفر متلاشی شد.

هموطن :به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان فارس در این باره گفت: با وقوع سرقت های سریالی در شهرستان های زرین دشت، جهرم، فسا، لارستان، شیراز و داراب توسط یک شرور مسلح ، دستگیری وی در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.

تحقیقات پلیس نشان می داد متهم فراری با تشکیل باندی، شرارت هایش را از سر گرفته است. در این مرحله از تحقیقات بود که ماموران به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد او و همدستانش در دبیران شهرستان زرین دشت مخفیانه زندگی می کنند.

سردار احمد علی گودرزی خاطر نشان کرد: چند روز پیش ماموران قرارگاه عملیاتی صالحین با همکاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان زرین دشت، برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند و با اعزام به محل موردنظر، خانه ای که مخفیگاه متهمان بود را به طور نامحسوس زیرنظر گرفتند و با اخطار به متهمان خواستند خود را تسلیم کنند که اعضای این باند بدون توجه به این اخطارها به سمت ماموران تیراندازی کردند.

بنابراین ماموران هم به تیراندازی متقابل پرداختند که در جریان 2 ساعت درگیری مسلحانه سرکرده باند و یکی از همدستانش هدف گلوله پلیس قرار گرفتند که در جریان این درگیری سرکرده باند زخمی و همدستش به هلاکت رسید.

وی خاطرنشان کرد : در ادامه این درگیری مسلحانه سه نفر دیگر از اعضای این باند تبهکاری زخمی و دو نفر دیگر هم دستگیر شدند. از اعضای این باند یک قبضه کلاش و دو قبضه کلت کشف شد.

بررسی های پلیس نشان می داد سرکرده این باند شرور چند فقره سرقت مسلحانه، تیراندازی به طرف ماموران و زخمی کردن یکی از ماموران در سال 1393 را در پرونده خود داشت و به اتهام این جرایم تحت تعقیب مراجع قضایی و انتظامی بود. تحقیقات تکمیلی از سرکرده این باندو همدستانش ادامه دارد.

جدید ترین مطالب سایت