لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل دختر 12 ساله پس از تجاوز وحشیانه در مزرعه

یک نوجوان 15 ساله به اتهام تجاوز و قتل دختری 12 ساله بازداشت شد .

,اخبار حوادث, حوادث روز, حوادث ایران,اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث

هموطن :یک نوجوان 15 ساله به اتهام قتل دختری 12 ساله بازداشت شد .

این قاتل نوجوان که به اقتضای سنش نامش برده نشد به اتهام قتل دختر همسایه به نام " تایلی وجیل "دستگیر شد .

بر اساس گزارش پلیس این جنایت که در یک مزرعه در یک چراگاه اسب واقع در "سالت لیک سیتی" رخ داد ، قاتل در نیمه های شب به در خانه ی همسایه  رفت و خواهر بزرگتر قربانی جواب داد .

او در گزارش خود گفت : که قاتل از من درخواست کمک کرد تا به دنبال گربه ی گم شده اش بگردیم اما وقتی من قبول نکردم، او از " وجیل " درخواست کرد و او را با خود برد .

خواهر 14 ساله قربانی وقتی که " وجیل " دیر می کند موضوع را به مادرش گفته و شروع به دنبال گشتن او می کنند و مادر قربانی در ساعت 1/30 نیمه شب با پلیس تماس گرفته و خبر از گم شدن دخترش داد که در جستجویی 2 ساعته پلیس جنازه " وجیل " را در یک مزرعه پیدا کرد .

بدنبال آن قاتل دستگیر شد که در هنگام بازداشت ادعا می کرد که به همراه قربانی در مزرعه نبوده اما سپس به فریب دختر نوجوان به بهانه پیدا کردن گربه اش و تجاوز و قتل او اعتراف کرد.

پلیس در ادامه افزود: این قاتل پس از فریب دادن قربانی او را به یک مزرعه برده و پس از تجاوز به او پیراهنش را به دور گردنش پیچیده و او را خفه کرده است .

این قاتل بی رحم در دادگاه روز چهارشنبه محاکمه می شود که برای این جرم مجازات مرگ در نظر گرفته می شود اما گفته شده که به دلیل اینکه مجرم کمتر از 18 سال دارد این قانون مشمول حال او نمی شود و فقط مجازات زندانی در انتظار او خواهد بود .

جدید ترین مطالب سایت