لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستی که راز جنایت را فاش کرد

درگیری بر سر مواد مخدر، جنایتی را رقم زد.چندی پیش مرد میانسالی به اداره آگاهی شهرستان میبد یزد رفت و از ناپدید شدن پسرش خبر داد. او گفت: «پرهام امروز صبح برای انجام کاری از خانه خارج شد اما قبل از رفتنش به مادرش گفت که خیلی زود به خانه برمی گردد.

هموطن :مرد جوان، جسد را دفن کرد تا راز این جنایت برای همیشه سر به مهر باقی بماند، اما ساعاتی پس ازجنایت، دست بیرون آمده مقتول از خاک راز آن را برملا کرد.چندی پیش مرد میانسالی به اداره آگاهی شهرستان میبد یزد رفت و از ناپدید شدن پسرش خبر داد. او گفت: «پرهام امروز صبح برای انجام کاری از خانه خارج شد اما قبل از رفتنش به مادرش گفت که خیلی زود به خانه برمی گردد. اما با وجود این رفتنش طولانی شد و همین مساله ما را نگران کرد. به همین دلیل با تلفن همراهش تماس گرفتیم، اما تلفن همراهش نیز خاموش بود. سابقه نداشت که تلفن همراه پسرم خاموش باشد، بیشتر نگرانش شدم و با دوستانش تماس گرفتم، اما هیچ کدام از آنها از پسرم خبر نداشتند. احتمال می دهم که برای او اتفاقی رخ داده باشد، وگرنه تا این موقع برگشته بود.»

با شکایت پدر پرهام، پرونده ای روی میز کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان میبد قرار گرفت. کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی تحقیقات خود را آغاز کردند، با این احتمال که برای پسر جوان حادثه ای رخ داده است، ابتدا سراغ بیمارستان ها و کلانتری ها رفتند، اما اثری از پرهام به دست نیامد.

بررسی ها نشان می داد که حادثه تلخی برای پسر جوان رخ داده است به همین دلیل آنها به تحقیق در خصوص دوستان و آشنایان پرهام پرداختند تا پی ببرند آخرین فردی که با پسر جوان بوده چه کسی بوده است. بی شک او می توانست اطلاعات زیادی را در اختیار کارآگاهان قرار دهد. در بررسی ها آنها به مرد جوانی به نام کوروش رسیدند. تحقیقات نشان می داد که کوروش به خاطر جرایم متفاوت 10 سابقه کیفری داشته و از سویی اعتیاد به مواد مخدر دارد. با توجه به آن که کوروش آخرین فردی بود که با پرهام دیده شده بود، ابتدا مدعی شد که از سرنوشت او بی خبر است. اما در ادامه تحقیقات سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد متهم سابقه دار در ناپدید شدن پرهام نقش دارد.

در همین زمان کشف جسد پسر جوانی در یک خرابه به پلیس گزارش شد. مرد کشاورزی هنگام عبور از کنار این خرابه متوجه دستی شده که از خاک بیرون آمده بود و با احتمال جنایتی هولناک موضوع را به پلیس گزارش داده بود.

ماموران پلیس نیز پس از حضور در محل متوجه شدند، زمان زیادی از قتل نگذشته و پسر ناشناس با ضربه های چاقو به قتلرسیده است. پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. تیم جنایی برای شناسایی هویت مقتول به بررسی پرونده افراد ناپدید شده پرداخته و متوجه شباهت مقتول با پرهام شدند. به همین خاطر خانواده پرهام احضار شده و آنها با مشاهده جسد او را شناسایی کردند.

دوباره تحقیقات از مرد جوان صورت گرفت و او باتوجه به مدارک به دست آمده به جنایت اعتراف کرد.

کوروش گفت: «من و پرهام معتاد بودیم و گاهی اوقات، وقتی پرهام مواد کم می آورد از من خریداری می کرد. مقتول چند باری از من مواد گرفت، اما پول آن را پرداخت نکرد. امروز پرهام را به بهانه کشیدن مواد به خرابه ای کشاندم. آنجا باهم درگیر شدیم و من از شدت عصبانیت با چاقو چند ضربه ای به پرهام زدم. بعد از چند لحظه به خودم آمدم و متوجه شدم که پرهام کشته شده است. من دست به جنایت زده بودم، نمی دانستم چکار باید انجام دهم. به ذهنم رسید که جسد را مخفی کنم تا کسی متوجه ماجرا نشود. به همین دلیل به خانه رفتم و چند نایلون با خودم آوردم. جسد او را نایلون پیچ کردم و در همان خرابه دفن کردم.

به دنبال اعترافات متهم جوان راز این جنایت در کمتر از 18 ساعت برملا و متهم جوان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

جدید ترین مطالب سایت