فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

کفش های متنوع و رنگارنگ ، مدل های مختلف ، زیبایی های غیر قابل اجتناب ، رنگ های جذاب و در نهایت هیجان پوشیدنشان.

هموطن :

اگر شما هم جز کسانی هستید که در ظاهر خودتان و دیگران بیش از همه به کفش ها اهمیت می دهید ، با ما همراه شوید و با انواع کفش در دنیای حرفه ای ها آشنا شوید.

کفش های آکسفورد : استایل و زیبایی همزمان این کفش های رسمی با دوخت و قالب ظریفشان، در قرن 17 میلادی بین دانشجویان پسر دانشگاه آکسفورد مد شد و از آن زمان به کفش های آکسفورد مشهور شدند. آنها معمولا رسمی، بنددار و چرمی هستند و نسبت به بقیه کفش ها برش ها و دوخت ظریف تری دارند. آکسفورد های زنانه از اوایل قرن 19 میلادی وارد دنیای فشن شدند و بعد از سال های 1930 به محبوبیت رسیدند. آکسفوردهای زنانه ظرافت زنانه و وقار مردانه را همزمان به شما پیشنهاد می کنند. کفش هایی با دوخت تزیینی هشت ترک از نمونه های بارز آکسفورد ها هستند. انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها انواع کفش

آکاایران: انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

کفش های اسنیکرز : راحتی و تنوع

اسنیکرزها برای ورزش خاصی طراحی نشده اند اگر چه در نگاه اول ممکن است ورزشی بنظر برسند، اما محبوبیت اسنیکرزها مدیون ستارگان موسیقی پاپ آمریکا در دهه 70 میلادی است و از ان زمان اسنیکرزها وارد دنیای فشن شدند. امروزه اسنیکرزها تقریبا برای همه فعالیت های غیر رسمی استفاده می شوند. در این نوع کفش ها محدودیتی برای ساق دار بودن یا نبودن، رنگ، جنس و یا نوع دوخت وجود ندارد. 

  

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

کفش های لوفر : آزاد و زیبا 

کفش های کمی به زیبایی، کلاسیکی و همه کاره بودن لوفر ها هستند. می توانید آنها را با لباس های رسمی یا غیررسمی بپوشید و خیالتان راحت باشد که خوب بنظر می رسید.

لوفرها معمولا و نه الزاما بدون بند و تخت هستند و یا پاشنه بسیار کمی دارند. برای استفاده روزمره انتخاب های بسیار مناسبی هستند 

و همینطور می توانید از رنگ بندی بسیار گسترده شان لذت ببرید.

همه کفش هایی که ما در فارسی به آنها کالج می گوییم، در واقع یکی از انواع لوفر هستند.

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

صندل ها : تابستانه، زیبا و شوخ

صندل ها قدیمی ترین نوع یافت شده کفش هستند. 

با این که صندل ها انواع مختلفی دارند اما به طور عام همگی آنها قسمتی از پا را بدون پوشش می گذارند و به همین دلیل برای تابستان یا آب و هوای گرم بسیار مناسبند. صندل می تواند پاشنه دار یا تخت، ساق دار یا بدون ساق و در رنگ ها و جنس های مختلف باشد.

  

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

بوت ها: محافظ و مقاوم  بوت یا چکمه نیز مانند صندل ، کفشی با پیشینه تاریخی طولانی است. بوت ها نسبت به بقیه کفش ها قسمت بیشتری از پا را پوشش می دهند. معمولا برای محافظت از پا در برابر آب یا سرما استفاده می شوند و می توانند از جنس های مختلفی ساخته شده باشند. بلندی آن ها نیز می تواند بسیار متفاوت باشد؛ از بالای قوزک تا بالای زانو.

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

کفش های پاشنه بلند : استایل و زیبایی 

خب چه چیزی بهتر از کفش پاشنه بلند برای نشان دادن زنانگی ؟ 

کفش های پاشنه بلند انواع و اسم های مختلفی دارند و به دسته های گسترده ای تقسیم میشوند، اما بطور کلی کفش هایی با طول پاشنه بالای 6 سانتی متر پاشنه بلند محسوب می شوند واساسا برای اهداف دکوراتیو طراحی شده اند. برای بلند تر نشان دادن قد، و این بلندی قرار است زیبایی و استایل را همزمان برای شما فراهم کند. 

  

انواع کفش در دنیای حرفه ای ها

جدید ترین مطالب سایت