لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دنیای عینک های آفتابی برندها

دنیای عینک، دنیای پر از شوری است که حالا به یک صنعت تبدیل شده است. در میان این صنعت،عینک های آفتابی جایگاه ویژه ای دارند. برندهای معتبر پوشاک و عینک هم به فراخور زمان و با توجه به طرح های تازه، محصولات جدیدی به علاقه مندان معرفی می کنند

هموطن :دنیای عینک، دنیای پر از شوری است که حالا به یک صنعت تبدیل شده است. در میان این صنعت،عینک های آفتابی جایگاه ویژه ای دارند. برندهای معتبر پوشاک و عینک هم به فراخور زمان و با توجه به طرح های تازه، محصولات جدیدی به علاقه مندان معرفی می کنند. قدر مسلم عینک های آفتابی برندهای معتبر بسیار گران بوده و با توجه به مواد به کار رفته در آنها عینک های ویژه ای هم به شمار می آیند. در اینجا به معرفی چند نمونه از عینک های معتبر برندهای بزرگ جهان می پردازیم که برای تابستان طراحی و تولید شده اند.

عینک آفتابی دولچه و گابانا

خانه مد ایتالیایی دولچه گابانا از یک مجموعه جدید عینک آفتابی پرده برداری کرد. با استفاده از تکنیک قدیمی رومی ها به نام میکرو موزاییک، که با قرار دادن تکه های کوچک و تراش خورده جواهر یا سنگ در کنار هم طرح های مختلف می ساختند، این برند مجموعه ای ارائه داده است. قاب این عینک ها از کلا ساخته شده که روی آنها با شیشه های تراش خورده مورانو تزیین شده، این تکه ها با دقت در کنارهم چیده شده و طرحی گل دار را بر روی قاب عینک ایجاد کرده است.  ویدیویی هم  از چگونگی ساخته شدن قاب این عینک ها  به صورت دست ساز و طرح گل دار روی آنها تهیه شده

عینک آفتابی طرح چرم  Ray-Ban 

تقریبا همه می| دانند که طرح کلاسیک ری بن (Ray-Ban) یا همان طرح  wayfarerبرای چندین دهه است که طرفداران خود را حفظ کرده، تاکنون نیز استفاده از آنها ادامه دارد و ظاهرا قرار هم بر این نیست که از مد کنار بروند. شما هم اگر مایل به تهیه عینکهستید طرح چرم ویفرر را به شما پیشنهاد می کنیم. آنها ممکن است کمی گران قیمت تر از عینک های ری بن ویفرر (Ray-Ban wayferer) قبلی شما  باشند ولی بسیار و با کلاس تر هستند.

این مجموعه در دو رنگ فریم چرم مشکی یا قهوه ای عرضه شده و مدل قدیمی و کلاسیک ویفرر را که از سال 1950 ساخته شده حفظ کرده اند. این عینک ها در دو رنگ شیشه قهوه ای و سبز عرضه می شوند و می توانید به دلخواه انتخاب کنید تا حتی خاص تر از قبل دیده شوید.

عینک آفتابی طرح چوب بیس بال

بهترین گزینه برای این فصل و طرافداران بیس بال، عینک های جدید لوییس ویل( Louisville )است که دارای فریمی چوبی است نه از جنس هر چوبی، بلکه از جنس و طرح چوب های بیس بال.

دنیای عینک های آفتابی برندها

این عینک های آفتابی کاملا دست ساز است و دارای جزئیاتی که با دقت روی آن جای گذاری شده، Lousville slugger Ashwood sundlasses دارای دو طرح و دو استایل متفاوت است، شما می توانید طرح طبیعی چوب را انتخاب کنید که طرحی کاملا عالی جلوه می کند، هر دوی این مدل از عینک آفتابی در جعبه های دست ساز به شما عرضه شده و در کنارش یک چوب بیس بال که روی آن برند حک شده و مطابق با طرح چوب عینک شماست دریافت می کنید.

این تولید محدود از این طرح برای جشن گرفتن 30 سالگی بیس بال در امریکا صورت گرفته و علاقه آنها به گذشته و تمام اجناس دست ساز را نشان می دهد که معمولا حاصل قوه ابتکار، هوش و استعداد آنهاست.

چوب استفاده شده در این عینک های آفتابی چندین چرخه حیات را گذارنده تا به دست شما برسد و از جنگل های قدیمی و روستایی دور افتاده تهیه شده است.

عینک های جدید فارل ویلیامز

تهیه کننده و برنده جایزه گرمی، فارل ویلیامز، به تازگی با برند لوکس ایتالیایی- فرانسوی Moncler برای طراحی مجموعه جدیدعینک به همکاری پرداخته و درکمپین تبلیغاتی این برند هم شرکت خواهدداشت.

Remo Ruffin  مدیر کمپانی Moncler عقیده دارد که خلاقانه بودن و هماهنگ بودن با سلیقه بین المللی، دو عنصر مهم در همه پروژه های این کمپانی است که فارل هر دوی آنها را ارائه می دهد.

در ماه سپتامبر، طراحی های فارل ویلیامز در پاریس پرده برداری خواهد شد و در بوتیک های Moncler قابل خریداری است و تا آخر سپتامبر به صورت آنلاین هم عرضه خواهد شد تا همه بتوانند از هر جای دنیا این طرح های جدید را خریداری کنند.

عینک های جدید هابلوت

برند لوکس هابلوت در نمایشگاه تجاری ژنو از طرح جدید عینک های آفتابی اش پرده برداری کرد. این عینک ها با همکاری دو کمپانی و به صورت کاملا دست ساز در سوئیس ساخته شده. هر دو کمپانی  Zeiss و  Marecus Marienfeld AG که مخترعین روکش های آنتی رفلکس (ضد انعکاس) هستند، در کار خود بسیار مهارت دارند. این عینک ها در دو رنگ تیتانیوم و تیتانیوم مشکی هستند و فریم های قابل تنظیم آنها با دیزاین خاصی طراحی شده اند. عینک ها دارای پیچ هایی به شکل حرف انگلیسی H  هستند که اول نام کمپانی است و لوگوی کمپانی را روی هر دو دسته آن می توان دید و در انتهای هر دسته هم از جنس پلاستیک نرم است که نهایت راحتی را به ارمغان می آورد. شیشه های آبی- طوسی رنگ آن دارای امضای Zeiss هستند که محافظت از آفتاب و دیدی کامل را برای چشم شما تامین می کند

جدید ترین مطالب سایت