لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کیف ها و تیشرت ها، غذای فقرا می شوند

 در دنیای مد، اخلاق، همواره یکی از مهمترین معیارهای برنامه ریزی به شمار می رود. در کمپین های بسیاری از برندهای بزرگ همیشه جنبه های انسان دوستانه دیده می شود، درمورد درست یا اشتباه بودن اهداف آن ها نمی خواهیم صحبت کنم

هموطن :در دنیای مد، اخلاق، همواره یکی از مهمترین معیارهای برنامه ریزی به شمار می رود. در کمپین های بسیاری از برندهای بزرگ همیشه جنبه های انسان دوستانه دیده می شود، درمورد درست یا اشتباه بودن اهداف آن ها نمی خواهیم صحبت کنم، آنچه مهم است نمایش این حس زیبا در تلفیق با صنعت مد و فشن است. چه بسیار برندهایی که از این موضوعات صرفا در جهت مسائل تبلیغاتی استفاده می کنند اما گاهی همین موضوع تبلیغی موجی از همراهی را در جامعه ایجاد می کند و دلیل آن هم فراگیر بودن این صنعت و محبوبیت آن در بین همه است.

کیف ها و تیشرت ها، غذای فقرا می شوند

یکی از پروژه های بزرگ و برجسته در زمینه همراهی مد و لباس با کمک به انسان های محروم در مورد تغذیه، پروژه Feed است. لارن بوش (Lauren Bush) دختر دانشجویی که در برنامه ای برای حمایت از برنامه سازمان غذایی جهانی  در کشورهای فقیر جهان سوم برگزار می شد، حضور داشت، با تولید یک کیف از الیاف طبیعی و قابل بازیافت اولین قدم را در ایجاد این برنامه برداشت. لارن در سال 2007 بنیاد خود را به راه انداخت و هدفش از اینکار درست کردن وسایل مفید و خوب برای کمک به برنامه غذایی در دنیا بود.

کیف ها و تیشرت ها، غذای فقرا می شوند

با همین برنامه ساده وی تا کنون 87 میلیون پرس غذا به انسان های محروم در سراسر دنیا داده است، در کنار کیف، وی به تولید تیشرت های ارگانیک پرداخت و از فروش آنها توانست حمایت های مالی بی شماری بدست آورد. این پروژه انسان دوستانه بایستی مسیری برای ما روشن و هموار کند که از ساده ترین ایده ها بتوانیم برای کمک به همنوعان خود استفاده کنیم.

جدید ترین مطالب سایت