فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاهش وزن شدید بازیگر هالیوودی بخاطر نقش جدیدش!

بسیاری از بازیگران سینمای هالیوود برای بازی در نقش های متفاوت ریسک های خطرناکی را به جان می خرند. در بعضی از موارد آنها باید بیش از 20 کیلوگرم وزن خود را کم کنند!

کاهش وزن شدید بازیگر هالیوودی بخاطر نقش جدیدش!

بسیاری از بازیگران سینمای هالیوود برای بازی در نقش های متفاوت ریسک های خطرناکی را به جان می خرند. در بعضی از موارد آنها باید بیش از 20 کیلوگرم وزن خود را کم کنند!

کاهش وزن در هالیوود

جیک جیلنهال jack gyllenhaal ستاره سینمای هالیوود گفت که بازیگران برای ادامه کار در سینمای هالیوود دست به ریسک های بزرگی می زنند. او در مصاحبه ای با بی بی سی گفت یکبار یکی از بازیگران همکارش از او پرسیده که آیا لازم است برای بازی در نقش یک معتاد، دست به مصرف مواد مخدر بزند.

جیلنهال که به تازگی برای بازی در فیلم «Southpaw» به صورت قابل توجهی وزن خود را کاهش داده است، گفت که این عمل او کاملا زیر نظر یک متخصص انجام شده است. این بازیگر برای ظاهر شدن در نقش یک بوکسور سبک وزن در این فیلم بیشتر چربی بدن خود را سوزانده است. او برای رسیدن به وزن و اندام ایده آل برای ایفای این نقش روزانه شش ساعت تمرین سخت را طی شش ماه پشت سر گذاشته است.

او سال گذشته نیز برای حضور در نقش یک پاپاراتزو در فیلم «شبگرد» (Nightcrawler) نزدیک به 14 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده بود.

البته او تنها بازیگری نیست که به طور محسوسی اقدام به تغییر ظاهر خود برای حضور در یک فیلم کرده است. کریستین بیل christian bale در سال 2004 برای حضور در فیلم «ماشین کار» نزدیک به 29 کیلوگرم از وزن خود کم کرد.

جیلنهال با اشاره به اینکه پیش از اقدام برای این کار با یک پزشک مشورت کرده است، گفت : «شاید کار من شبیه به کاری باشد، که بیل در «ماشین کار» کرد، اما من تمام تلاشم را کردم تا این کار را به ایمن ترین شیوه انجام دهم.»

او در ادامه گفته های خود به این نکته اشاره کرد که تمایل بسیار زیادی برای بازگو کردن کارهای خطرناکی از این دست وجود دارد که «من گمان می کنم روایت این حکایت ها برای بازیگران جوان مناسب نیست. شما باید آگاه باشد که تمام این کارها با فراهم کردن مقدمات صورت می گیرد.»

تام هنکس tom hanks در سال 2013 اعلام کرد که اقدامش برای تغییر وزن برای شرکت در یک فیلم سبب شده که مبتلا به نوع دوم دیابت شود!

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت