لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رحیمی به یکباره همه مذاکراتش را متوقف کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و اطرافیان این باشگاه به طور ناگهانی مذاکرات خود را با بازیکنان مد نظر علی دایی برای فصل آینده متوقف کردند...

هموطن: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و اطرافیان این باشگاه به طور ناگهانی مذاکرات خود را با بازیکنان مد نظر علی دایی برای فصل آینده متوقف کردند.

تقریباً 10 روز پیش بود که دایی برنامه های خود را برای فصل آینده تحویل رحیمی داد و از او خواست برای جذب بازیکنان مدنظرش هرچه سریع تر اقدام کند. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در اولین اقدام با بازیکنان ملی پوش این تیم وارد مذاکره شد و حتی صحبت های اولیه با بازیکنان حاضر در لیست دایی را نیز آغاز کرد اما به طور ناگهانی این مذاکرات متوقف شد. مشخص نیست در این میان چه اتفاقی رخ داد که رحیمی اقدامات خود را متوقف کرد و در حال حاضر سکوت اختیار کرده است.

سکوت رحیمی و توقف این مذاکرات باعث شد خیلی ها فکر کنند او تصمیم به استعفا گرفته اما اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس خیلی سریع این خبر را تکذیب کردند. البته شاید رحیمی در نظر دارد خیلی بی سر و صدا کارهایش را پیش ببرد و بر خلاف مدیرعامل قبلی باشگاه پرسپولیس اهل مصاحبه های متعدد نیست.

انتظار می رفت ملی پوشان پرسپولیس حدتوفقاقل قبل از آغاز اردوی اتریش تکلیف شان با این تیم مشخص شود که این اتفاق هنوز رخ نداده، هرچند این نفرات بارها تأکید کرده اند قبل از اینکه با باشگاه بابت قرارداد فصل پیش تسویه حساب نکنند، قرارداد جدید امضا نخواهند کرد. هم اکنون نیز حساب های باشگاه پرسپولیس مسدود است و مدیر عامل این باشگاه عملاً نمی تواند پرداختی  ای به اعضای تیمش داشته باشد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت