لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیفون بعدی چه شکلی است؟ + تصاویر

گفته می شود در ماه سپتامبر سال میلادی جاری، اَپل قرار است نسل بعدی آیفون خود را رونمایی کند. بسیاری از کارشناسان در مورد خصوصیات این آیفون بحث و گفت وگو و بسیاری نیز در مورد طراحی آن اظهارنظر کرده اند. شاید این طرح های مفهومی بتواند مشخص کند که آیفون بعدی چه شکلی خواهد بود.

هموطن :از هم اکنون طرح های مفهومی زیادی در خصوص آیفون بعدی منتشر شده است. البته هنوز مشخص نیست نسل بعدی آیفون که قرار است در ماه سپتامبر رونمایی شود، نام آیفون 7 را به همراه خواهد داشت یا خیر. اما هرچه هست این هوشمند در آن حد جذابیت دارد که این طرح های مفهومی با توجه به برخی شایعات در مورد طراحی آن قضاوت کنند.

«آنتونیو د روسا» طراح ایتالیایی طرحی مفهومی از آیفون ارائه کرده است که با دکمه تاریخی Home خداحافظی کرده و به جای آن یک چرخ دیجیتال را از ساعت هوشمند به عاریت گرفته است:

«فدریکو سیکارس» از طرح اصلی آیفون 6 الهام گرفته است؛ البته با یک صفحه نمایش تخت لبه به لبه و انحنا در قاب پشتی. موضوعی که البته در برخی حدس و گمان ها نیز در خصوص طراحی آیفون بعدی لحاظ شده:

طرح مفهومی «گریشا سرووا» از طراحی کلاسیک آیفون بهره گرفته بدون دکمه Home و استفاده از دکمه Power در قسمت فوقانی همانند سابق. این دکمه البته به جای سنسور Touch ID نیز عمل می کند:

«حسن کایماک» طرحی از آیفون 7 ارائه کرده است که می توان آن را iPhone Edge نام گذاشت. طرحی که از گوشی هوشمند سامسونگ به عاریت گرفته شده و البته بعید به نظر می رسد که چندان مورد توجه و دلخواه جانی آیو باشد:

همچنین طرح مفهومی «جان ویلم» الهام گرفته از لبه های تیز آیفون 4 و 5 است که البته طراحی خارجی با استفاده از آلیاژ صنعتی است:

طرح دیگری که توسط «اسکاویدز» رندر شده نیز بازگشت به لبه های تیز و البته تنوع رنگی متفاوت در سه رنگ براق را نشان می دهد. موضوعی که در آیفون 5s و آیپاد با آن مواجه هستیم:

طرح ارائه شده توسط «سانان یوگاراسا» بسیار شبیه به طراحی فعلی آیفون 6 است، با این تفاوت که در اینجا باریک تر و صیقلی تر کشیده شده است:

یکی از طرح های عجیب و غریب برای آیفون آینده طرحی است که دو طراح با نام های «نیکولای لام» و «ماتیو جیانی» برای آیفون 6 عرضه کرده بودند. هدف اصلی این طرح استفاده از فضای بیشتر بر روی صفحه نمایش با کاربست یک صفحه نمایش خمیده و نهایت بهره گیری از لبه ها است:

این طرح ارائه شده توسط «مارتین هاژک» طرح فعلی آیفون را با یک صفحه نمایش تماما لبه به لبه نشان می دهد:

و اما یکی از زیباترین طراحی های مفهومی برای آیفون آینده متعلق به «جوزف فاراهی» است که طراحی فعلی آیفون را 0.8 میلیمتر باریک تر کرده و در آن از آلومینیوم تخت براق در لبه ها و قاب پشت استفاده شده است:

البته که همه اینها طرح هایی مفهومی است و هیچ کدا  طراحی نهایی آیفون آینده نیستند. هنوز هیچ کس نمی داند که در ذهن «جانی آیو» طراح چیره دست اپل چه می گذرد و آیفون آینده به چه شکل خواهد بود، اما این طرح های مفهومی حداقل می تواند ایده هایی در مورد آینده آیفون به دست دهد.

جدید ترین مطالب سایت