فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ماجرای دیدار تصادفی یک بازیگر با محمود احمدی نژاد!

احمد نجفی که یکی از چهره های هنری نزدیک به دولت محمود احمدی نژاد بود، در گفت وگویی ماجرای آشنایی با رئیس دولت های نهم و دهم را بازگو کرده است.

ماجرای دیدار تصادفی یک بازیگر با محمود احمدی نژاد!

احمد نجفی که یکی از چهره های هنری نزدیک به دولت محمود احمدی نژاد بود، در گفت وگویی ماجرای آشنایی با رئیس دولت های نهم و دهم را بازگو کرده است.

دیدار احمدی نجفی با احمدی نژاد

احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون می گوید که به صورت تصادفی با محمود احمدی نژاد آشنا شده و در دوره اول ریاست جمهوری او هیچ سنخیت و نزدیکی با احمدی نژاد نداشته است.

او که یکی از چهره های هنری نزدیک به دولت محمود احمدی نژاد بود، در گفت وگویی ماجرای آشنایی با رئیس دولت های نهم و دهم را بازگو کرده است.

نجفی گفته: «یك روز برای پروژه كارآگاه علوی رو به روی وزارت امور خارجه كار می كردیم. یعنی وزارت امور خارجه ساختمان شهربانی سابق را خریده بود و در آن تعمیرات می كردند و ما هم نمای ساختمان را می خواستیم. از آقای متكی خواهش كردم اجازه بدهند در یكی از طبقات و زیرزمین كار كنیم، ایشان هم محبت كرد و خودش هم آمد افتتاح كرد. خوشش هم آمده بود و ول هم نمی كرد.»

او ادامه داده: «یك روز آنجا كار می كردیم یك باره شلوغ شد. آن روز چاوز از عربستان با آقای احمدی نژاد آمده بودند. مراسم كه تمام شد من با لباس صحنه پریدم جلو ؛ خود چاوز تعجب كرد از تیپ من، یك عده ریختند آقا نرو، ولی آقای احمدی نژاد گفت راه بدهید ایشان تشریف بیاورند. هنوز چاوز سوار ماشین نشده بود. به ایشان گفتم بچه ها اینجا كار می كنند، بیا یك خسته نباشید بگو!  قبل از آن هم بچه ها گفتند نرو فایده ندارد، من گفتم می گویم. تا گفتم، آقای احمدی نژاد با وجود این كه 24 ساعت بود نخوابیده بود و از عربستان مستقیم آمده بودند، آمد سر صحنه و حرف زد و به بچه ها خسته نباشید گفت.»

نجفی گفته: «خواست برود گفتم این همه قراردادهای همكاری می بندند یك قرارداد رویش، سالی یك سینمایی یا یك سریال، با همین كشورهایی كه می شناسیم، آمریكا نخواستیم، با بولیوی، ونزوئلا، روسیه و... ببندید كه ما جهانی شویم. اصلاً به من هم ندهید. به كارگردان های دیگر بدهید. همانجا با چاوز هم قرار همكاری در ساخت یك سریال را گذاشتیم.»

 به گفته نجفی، «احمدی نژاد گفت این ها را بنویس. این طور نمی شود شما یك چیز بگویی من یادم برود. باید یك شورا تشكیل شود. اصلاً باید به سینما نگاه تازه ای شود. یك سال و نیم بعد دكتر حسینی به من زنگ زد گفت شما به عنوان یكی از اعضای شورای عالی سینما انتخاب شده ای نظرت چیست؟ گفتم من را می شناسی و نظریاتم را می شناسی! اگر واقعاً برای سینماست من می آیم، همه حرف هایم را می زنم، ابایی هم ندارم اما اگر برای شو است، من نمی آیم، گفت خیلی هم جدی است.»

 او در پاسخ به این پرسش که بعد از آن آقای احمدی نژاد را كجا دیدید؟ گفته:«در همان شورای عالی سینما.»

«نجفی به این پرسش که غیر از سینما صحبت دیگری هم با ایشان داشتید؟ هم اینگونه پاسخ داده:«آن روزی كه بعد از انتخابات گردهمایی داشتند من رفتم آنجا. رسما به ایشان گفتم جلوی این جمعیت می گویم خرمشهر نه آب دارد و نه برق، قول بدهید این ها را انجام دهید.»

گردهمایی که نجفی از آن یاد کرده، همان گردهمایی است که احمدی نژاد در آن از کلمات «خس و خاشاک» برای نام بردن از مخالفانش استفاده کرد. او می گوید: «من آنجا بودم ولی نمی دانستم در دلش چه می گذرد و چه می خواهد بگوید. اتفاقاً چون وزرا دورش بودند نمی خواستم جلو بروم و پشت سرش بودم. یك آقای نجفی رئیس امنیت ایشان بود كه با من هم هیچ نسبتی ندارد ولی من را می شناخت، دو سه تا از وزرا را كنار زد و من را گذاشت كنار ایشان. من دوباره آمدم پایین. این بار آقای الهام را پس زد گفت شما بیا اینجا. همان موقع از ایشان (احمدی نژاد) قول گرفتم كه به خرمشهر رسیدگی كند و با من دست داد. زمانی هم كه می خواست آب شهر را افتتاح كند از نهاد به من زنگ زدند، خودم با پول خودم رفتم خرمشهر برای افتتاح. »

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت